Gökçen veEmre Mutluluğa Evet Dedi

  • Eklenme Tarihi :28.07.2022 | 12:42

Hatay’ın köklü,saygın ve sevilen ailelerinden olan Atılganlar ve Öcal ailelerinde nikah heyecanı yaşandı.

Gökçen veEmre Mutluluğa Evet Dedi

Ümit&Erol Atılganlar çiftinin güzel kızları gökçe ile Gülnaz&M.Hanifi Öcal çiftinin yakışıklı oğulları Emre  sevenlerinin katıldığı nikah merasiminde mutluluğa evet diyerek dünya evine girdiler.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi ve Yaşam Alanında bulunan Nikah Salonunda gerçekleşen nikah merasimine Gökçen&Emre  çiftinin akraba ve sevenleri katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.
Gökçen&Emre  çiftinin nikahlarını Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş kıyarken şahitliklerini de Duygu Karaoğlu, Ahmet Öztürk ve  Bayram Yetişkin yaptılar.Evlilik cüzdanını hayırlı olsun dilekleri ile genç çifte veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş , Gökçen&Emre Öcal çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileğinde bulundu.
Mutlulukları adeta gözlerinden okunan Gökçen&Emre   çifti mutlu günlerinde yanlarında olan tüm sevenlerine teşekkür ederek günü ölümsüzleştirmek adına bol bol objektiflere poz verdiler.
Hatay Gazetesi olarak Gökçen&Emre   Öcal’a hayırlı olsun dileklerimiz ile ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)