Geri Dönüşüme Destek Oldular!

  • Eklenme Tarihi :20.10.2022 | 12:35

Geçtiğimiz Ağustos ayında Doğal Mühendislik tarafından başlatılan “Yaşanabilir Bir Dünya İçin,Geri Dönüşüme Destek Ol” kampanyası başarılı bir biçimde tamamlandı.

Geri Dönüşüme Destek Oldular!

Doğal Mühendislik, Yeşilay Hatay ve Vaillant işbirliği ile gerçekleşen sosyal sorumluluk projesinde  1 500 atık pil toplanırken duyarlı öğrencilere 300 adet kitap dağıtımı yapıldı.Sektörde verdiği kusursuz hizmet ile bilinen Doğal Mühendislik çevreye karşı olan duyarlılıklarını gözler önüne serdikleri etkinlik ile velilerin takdirini topladılar.

Bir sosyal sorumluluk projesini daha başarılı bir biçimde tamamlamanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Doğal Mühendislik yöneticisi Uğur Yolaç yaptığı açıklamada:” Günlük hayatımızı, bize kolaylaştıran, enerjinin mobiltesini sağlayan piller, düzenli atık olarak bertaraf edilmediğinde, doğaya ve insanoğluna zaman içinde kalıcı, geri dönülemez tahribatlar verir. Sürdürülebilir bir doğa için, insanların hayatı kolaylaşırken, çevreye verdiğimiz zararı en aza indirebilmek adına, Doğal Mühendislik, Yeşilay Hatay ve Vaillant olarak, Sosyal Sorumluluk Projemiz olan, atık pil toplama kampanyamızı tamamladık. Toplumda okuma kültürünü arttırabilmek adına, pil getiren öğrencilerimize, Doğal Mühendislik okuma kitabı, Yeşilay Kurşun ve Tükenmez Kalem, Vaillant ise poşet desteğinde bulunmuştur. Toplam, 300 kitap dağıtıp 1.500 pil topladık. Toplanan pilleri TAP’a göndererek, kullanım ömrü dolmuş pillerin geri dönüşümü sağlanmış oldu. Antakya halkına çevreye, doğaya, geri dönüşüme göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.”dedi.