ERGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

  • Eklenme Tarihi :17.01.2023 | 14:06

Hatay’ın köklü, saygın ve sevilen ailelerinden Ergin ailesinin kıymetli büyüğü Hacı Melahat Ergin dualar ile son yolculuğuna uğurlandı.

ERGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Merhum Hacı İbrahim Hakkı Ergin’i eşi, Sare Demirli ,Mustafa Ergin , Münire Zeytineli , Betül Okay ve Yorum Gazetesi Sahibi Sadullah Ergin’in annesi olan Merhume Hacı Melahat Ergin’in cenazesi Hatay Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Kompleksinde Öğle Namazına Müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualar ve gözyaşları eşliğinde Antakya Asri Mezarlıktaki aile mezarlığına defnedildi.

Yoğun katılım ile gerçekleşen cenaze törenine DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı ve Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, Saadet Partisi Genel İdare Kurul Üyesi Necmettin Çalışkan, Siyasi Partilerin Temsilcileri, Resmi Kurum Müdürleri, STK Başkanları, Akrabaları, sevenleri ve çok sayıda basın mensubu katılarak Ergin ailesinin acısına ortak oldu. Merhume Hacı Melahat Ergin için taziyenin Miraç Camisi yanında bulunan evinin önünde kurulan cenaze çadırında alınacağı bilgisi verildi. Hatay Gazetesi olarak Merhume Melahat Ergin’e Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)