ERGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

  • Eklenme Tarihi :29.08.2022 | 13:27

Merhum Hacı İsmet Ergin'in eşi, Eski Adalet Bakanı ve DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin’in Annesi Hacı Hatice Ergin 80 yaşında vefat ederek aramızdan ayrıldı.

ERGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Merhume Hacı Hatice Ergin’in cenazesi Hatay Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Kompleksinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Antakya Asri Mezarlığındaki  aile mezarlığına dualar ve gözyaşları arasında defnedildi.

 

Yoğun katılım ile gerçekleşen cenaze törenine Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen,CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur,Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ,Deva Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun,Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz,Resmi Kurum Müdürleri, Siyasi parti ve STK temsilcileri, Ergin Ailesinin dost ve sevenleri yanında bir çok vatandaş katılarak Ergin ailesinin acısına ortak oldular.

Merhume Hacı Hatice Ergin için taziyenin Eski Müftülük binası yanında bulunan evlerinin önünde kurulan cenaze çadırında alınacağı bilgisi verildi. Hatay Gazetesi olarak  merhum Hacı İsmet Ergin’e Cenabı Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar dileriz. (TALİP KÖLEOĞLU)