DİYETİSYEN KÜBRA SOYLU OFİS AÇILIŞINI YAPTI

  • Eklenme Tarihi :23.06.2022 | 10:33

Diyetisyen Kübra Soylu Sanayi Mahallesi Çaylı Caddesi Hal Arkası Yazganlar İşhanı’nın 4. katındaki Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Ofisinin açılışını geçtiğimiz cumartesi günü yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

DİYETİSYEN KÜBRA SOYLU OFİS AÇILIŞINI YAPTI

Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, 22. Dönem Milletvekili İsmail Soylu, Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı M. Burak İzgi, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem, Dörtyol Belediye eski Başkanı Bilgehan Aksoy, çok sayıda seçkin davetli ve aile yakınlarının katıldığı açılışta Kübra Soylu bir teşekkür konuşması yaparak başta ailesine ve bu günlere ulaşmasında emeği olan herkese teşekkür ederken, açılışına iştiraklerinden ötürü bütün konuklarına da minnettarlığını belirtti.

 

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin ve Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün’de birer tebrik konuşması yaparak gençlerin iş hayatına atılmaları ve edindikleri akademik kariyeri insanların istifadelerine sunmalarından duydukları memnuniyeti belirttiler.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuklar karşılıklı sohbet etti. Kübra Soylu’dan sağlıklı beslenme konusunda öneriler aldı.

Kübra Soylu kimdir?

Kübra Soylu 1999 yılında Emine ve Nuh Soylu’nun 2. çocuğu olarak dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretimini Kara Hasan Paşa, lise eğitimini Dörtyol Anadolu Öğretmen Okulunda tamamladıktan sonra 2017 yılında Yüksek İhtisas Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü kazandı. 2021 yılında lisans eğitiminden mezun oldu. Eğitim stajını Gülhane Askeri Tıp Akademisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ankara Liv Hospital hastanelerinde yaptı. Kariyerine serbest diyetisyen olarak Sanayi Mahallesi Çaylı Caddesi Hal Arkası Yazganlar İşhanı’nın 4. Katındaki ofisinde devam edecek. Kübra Soylu’ya 0541 894 70 66 nolu telefondan ulaşılabilir. (Haber Merkezi)