Deviren Ailesinin Acı Günü

  • Eklenme Tarihi :17.06.2022 | 11:21

Hatay’ın köklü,saygın ve sevilen ailelerinden Deviren ailesinin kıymetli bireyi İsmail Deviren dualar ile son yolculuğuna uğurlandı.

Deviren Ailesinin Acı Günü

Semerciler Çarşısı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren’in  (Komando) kardeşi olan merhum İsmail Deviren’in cenazesi Hatay Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Kompleksinde Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualar ve gözyaşları arasında Antakya Asri Mezarlığındaki aile mezarlığına defnedildi.

Genç yaşta hayatını kaybederek sevenlerini üzüntüye boğan merhum İsmail Deviren’in yoğun katılım ile gerçekleşen cenaze törenine Hatay Büyüksehir Belediye Başkan Vekili Fedai Yücedal,Antakya Belediye Başkan Vekili Ömer Gürbüz,Deva Partisi İl ve İlçe Yöneticileri,Ayakkabıcılar Odası başkanı Doğan Aydın ve Yönetim kurulu üyeleri,STK başkanları,Kurum müdürleri,Taraftar grubu yöneticileri,Gazeteciler,akraba ve sevenleri katılarak Deviren ailesinin acısına ortak oldular.

Merhum İsmail Deviren için taziyenin 75.Yıl Bulvarı itfaiye kavşağında bulunan evi önünde kurulacak cenaze çadırında alınacağı bilgisi verildi.

Hatay Gazetesi olarak merhum İsmail Deviren’e Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)