DALGAÇ KÜNEFE LEZZET ŞÖLENİ SUNUYOR!

  • Eklenme Tarihi :21.11.2022 | 10:12

Dededen toruna sloganıyla 1949 yılından beri tatlı sektöründe hizmet veren Dalgaç Künefe, lezzetleri ile Ankara Altınpark Fuar Merkezi’ne damga vurdu.

DALGAÇ KÜNEFE LEZZET ŞÖLENİ SUNUYOR!

Ankara Altınpark Fuar Merkezi’nde 17 Kasım itibariyle başlayan festival 20 Kasım’a kadar devam edecek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen lezzet tutkunlarına birbirinden lezzetli yöresel tatlarını sunduklarını belirten Dalgaç Künefe Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Uçar, festivalin tüm coşkusu ile devam ettiğini ifade etti. Ankara’da olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Halil İbrahim Uçar, “ Dalgaç Künefe olarak festivalde olmaktan mutluyuz. Festival tüm coşkusu ile devam ediyor.17 Kasımda standımızı açtık ve 20 Kasıma kadar buradayız. Yöresel lezzetlerimize olan talep oldukça memnun edici. Künefemiz, gül katmerimiz, kabak tatlımız, kahvaltılık ürünlerimiz standımızda müşterileri bekliyor. Ürünlerimizden alıp tekrar gelen müşteriler oluyor. Lezzetlerimizin övgü dolu geri dönüşler alması tabi ki bizleri de oldukça gururlandırıyor” dedi.

 

FESTİVALDE DALGAÇ KÜNEFE LEZZET ŞÖLENİ SUNUYOR

Antakya kömbesinin kokusunun festival alanını sardığını söyleyen Uçar, “Festival alanında kömbe yapımımız da bir yandan devam ediyor. Kokusunu duyan herkes mest olduğunu söylüyor. Gelen müşteriler merakla yapımını izliyor. Önce tadım yapıyor daha sonra satın alıyor. Taze lezzetler sunuyoruz. Ankara’da olan herkesi fuar alanında bulunan standımıza bekliyoruz” diye konuştu.