CUMA KARAAHMETLİ SHOW EKİBİ 3 KUPAYLA DÖNDÜ

  • Eklenme Tarihi :04.04.2022 | 09:41

Emre Sovuksu, 2 kupa alarak Hatay’ın gururu oldu!

CUMA KARAAHMETLİ SHOW EKİBİ 3 KUPAYLA DÖNDÜ

Berber ve kuaförlük mesleğinin en iyilerinden oluşan Cuma Karaahmetli şov ekibi, geçen hafta Kahramanmaraş ve Antalya’da düzenlenen Uluslararası Saç Festivalinde Hatay’ı en iyi şekilde temsil etti. Cuma Karaahmetli Exclusive Salonu sahibi Cuma Karaahmetli’nin önderliğinde, Rasus Kimya Temizlik&Kozmetik ve Hataylı iş adamı Osman Ovale sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda hünerlerini sergileyen, Cuma Karaahmetli önderliğindeki şov ekibi Ahmet Kayar, Maviş Leyla, Emre Sovuksu, Şaban Taşkın ve Öznur Aksoy yüzlerce katılımcının takdirini topladı.

Cuma Karaahmetli(CK) Show Ekibi, Antalya Alva Donna Beach Resort Otel’de düzenlenen Uluslararası Saç Festivali’nde yaptıkları şov ve kesimlerle, en iyi sahne ödülüne layık görüldü.

Alınan başarıların ve kupaların kendilerine gurur verdiğini ve her şeyden öte bu gibi yarışmalarda kendine güvenen bir ekiple yola çıktığını için mutlu olduğunu söyleyen Cuma Karaahmetli, sponsorları Rasus Kimya Temizlik & Kozmetik ve Hataylı iş adamı Osman Ovale’ye teşekkür etti.

EMRE SOVUKSU’YA 2 ÖDÜL

Cuma Karaahmetli Exclusive Salonu personeli ve şov ekibi üyesi Emre Sovuksu, Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası’nın düzenlediği “Kahramanmaraş Hair Fest” etkinliğinde “Altın Makaslar Yarışıyor” organizasyonunda jüri ödülü alarak 4’üncü oldu. Öte yandan, Antalya’ya Alva Donna Beach Resort Otel’de düzenlenen Uluslararası Saç Festivalinde yüzlerce yarışmacı arasında Hatay adını duyuran anons ettiren Emre Sovuksu, ‘Fade Kesim’ kategorisinde 1’inci oldu. Hatay’ı temsil etmek ve memleketine 2 ödülle dönüyor olmaktan dolayı mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen Sovuksu, bu günlere gelmesinde büyük emeği olan Cuma Karaahmetli başta olmak üzere herkese şükranlarını sundu. (TALİP KÖLEOĞLU)