ÇİRKİN SALDIRIYI KINADI

  • Eklenme Tarihi :28.07.2022 | 13:01

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Türk Bayrağı’nın bulunduğu posterlere yönelik kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından yapılan çirkin saldıra Hayırsever İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes sert tepki gösterdi.

ÇİRKİN SALDIRIYI KINADI

 

Hatay’ın Dörtyol İlçesi’ne bağlı Karakese Mahallesi’nde duvarda bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Türk Bayrağı’nın bulunduğu posterlere yönelik kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından yapılan çirkin saldıra Hayırsever İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes sert tepki gösterdi.

Sosyal medya üzerinde gerçekleştirdiği açıklama ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı’na yapılan çirkin saldırıyı kınayan Hayırsever İş İnsanı Şeydavut Gerkes, “Dörtyol Karakese Mahallemizde Milli Mücadelede Türkiye’de düşmana ilk kurşunun atılmasını temsil eden, cefakar, Milli Kahramanlarımız Atalarımızın ve Büyük Atatürk’ün resimlerini ve kutsalımız olan Yüce Türk Bayrağı’mıza yapılan hain ve çirkin saldırıyı esefle kınıyorum. Bu çirkin saldırı ile güzelim ilçemiz Dörtyol’un huzurunu bozmaya hiç kimsenin güce yetmeyecektir.” dedi.