ÇİNÇİN’İN A TAKIMI BELLİ OLDU

  • Eklenme Tarihi :14.11.2022 | 11:00

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, yeni dönemde 4 yıl boyunca çalışmalarını yürüteceği A Takımı kadrosu belli olmasının ardından yapılan ATSO Meclis seçimleri de tamamlandı.

ÇİNÇİN’İN A TAKIMI BELLİ OLDU

5 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimlerine Mavi Liste ile katılarak büyük bir farkla seçimleri kazanan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, yeni dönemde 4 yıl boyunca çalışmalarını yürüteceği A Takımı kadrosu belli olmasının ardından yapılan ATSO Meclis seçimleri de tamamlandı.

ATSO Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen meclis seçimine katılım gösteren meclis üyeleri tarafından ATSO Meclis Başkanlığı'na Selahattin Eskiocak’ı yeniden seçerken, ATSO Meclis Başkan Yardımcılığı’na Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ve Üyeliğe ise Abdulgani Mazmanoğlu’nu seçtiler.

ATSO YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

Gerçekleştirilen seçimler sonrasında ATSO Başkanlığı’na yeniden Hikmet Çinçin seçilirken, Yönetim Kurulu’nda Serdal Şahutoğlu, Mehmet Bulanık, Erdoğan Ray, Aykut Özbuğday, Ünal Şorba, Ahmet Bünyamin Yavuz, Cemil Gündüz, Berket Zeytun, İbrahim Alkan ve Yakup Alpaslan yer aldı.

ATSO MECLİSİ’NDE ESKİOCAK GUVEN TAZELEDİ

ATSO Meclis Toplantı Salonunda yapılan meclis seçimlerinde oy kullanan meclis üyeleri tarafından mevcut ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak bir kez daha ATSO Meclis Başkanı olarak güven tazelerken, Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ATSO Meclis Başkan Yardımcısı, Abdulgani Mazmanoğlu ise üyeliğe seçildi.

TOBB GENEL KURUL DELEGELERİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

Gerçekleştirilen seçimlerde çatı kuruluş olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurul Delegeleri ise Necmettin Çalışkan, Eşref Taner Özkaya, Ahmet Şeniz Melek, İsmail Kırk, Ali Çemtaş, Ali Açıkgöz, Zihni Öksüz, Yusuf Akbay, Fatih Yüksel ve Özer Ökten’den oluştu.