Bu Sıra Gecesi Kaçmaz!

  • Eklenme Tarihi :30.06.2022 | 07:58

Düzenlediği organizasyonlar ile sektörde fark yaratan Efe Organizasyon muhteşem bir sıra gecesi konser programı ile eğlence tutkunlarının karşısında olacak.

Bu Sıra Gecesi Kaçmaz!

Şanlıurfa bölgesinin başarılı sıra ekibi olmalarının yanında yurtiçi ve yutdışında verdikleri sayısız konserler ile bilinen ödüllü sıra gecesi ekibi Ramazan Akyol Sıra Gecesi ekibi 1 Temmuz Cuma akşamı Harbiye Zirve Restaurant’ta konuklara unutulmaz bir sıra gecesi keyfi sunacaklar. Urfa türküleri ile gece boyunca eğlencenin tam gaz devam edeceği konserde konuklara gecenin finalinde Ramazan Akyol Sıra Gecesi ekibinden Reşit Akyol tarafından yapılan çiğ köfte ikramı yapılacak.

Herkesi Eğlenceye Bekliyoruz…

Efe Organizasyonun başarılı işletmecisi  Hasan Efe Herkesi eğlenceye bekliyoruz diyerek başladığı açıklamasında :” Efe Organizasyon olarak Sıra Gecesi alanında en iyi gruplardan biri olan Ramazan Akyol Sıra Gecesi ekibini şehrimize getirerek yine farkımızı ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. İçki sizden eğlence bizden diyerek günlerdir tanıtımını yaptığımız ve menüsünü özenle hazırladığımız konser programımızda az sayıda bilet kaldığının altını çizerek bu eğlencede yer  almak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Şimdiden herkese iyi eğlenceler diliyorum.”dedi.

Ramazan Akyol Sıra Gecesi konser rezervasyon için 0 532 232 26 54 ile 0 539 504 81 85 nolu telefonları arayabilirsiniz. (TALİP KÖLEOĞLU)