BOZKIR VE HATUNOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

  • Eklenme Tarihi :30.08.2022 | 12:59

Bozkır Ailesinin güzel kızları Buse ile Hatunoğlu Ailesi’nin yakışıklı oğlu Ömer’in düğün törenine katılım gösteren HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, genç çiftlerin nikâhlarını kıydı.

BOZKIR VE HATUNOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

2019 yılında yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antakya Belediye Başkan Adayı olan Hikmet Hatunoğlu oğlu Ömer Hatunoğlu’nu, Bozkır Ailesi’nin güzel kızı Buse Bozkır Hatunoğlu ile görkemli bir düğün töreni ile evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Antakya’nın tanınmış ailelerinden Hatice ve Hikmet Hatunoğlu’nun çocukları Ömer Hatunoğlu ile Deniz ve Rıfat Bozkır Ailesi’nin güzel kızları Buse ile dünya evine girmenin mutluluğunu yaşadı. Geçtiğimiz hafta sonu İskenderun İlçesi’ne bağlı Karaağaç Mahallesi Arsuz Karayolu Üzerinde bulunan Besime Mare Kır Bahçesi’nde düzenlenen düğün törenine CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ile Serkan Topal, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, CHP Genel Başkan Danışmanı Barış Bozkurt, Ak Parti Hatay eski İl Başkanı Av. Ahmet Atıç, CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, STK temsilcileri, Mahalle Muhtarları, İş İnsanları, Bozkır ve Hatunoğlu Aileleri ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.

 Genç çiftlerin nikâhlarını kıyan Başkan Savaş, “Evliliği böylesine güzel bir günde gerçekleştiren Buse ile Ömer’in mutlu günlerinde nikahlarını kıydık. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyor, ailelerini tebrik ediyorum.” diyerek evlilik cüzdanını Buse ile Ömer’e teslim etti. Buse ile Ömer’in nikah şahitliklerini katılım gösteren protokol üyeleri yaptı. Karaağaç Mahallesi’nde düzenlenen Buse ile Ömer’in düğün törenine katılan davetliler gecenin geç saatlerine kadar halaylar çekerek mutluluklarına ortak oldular. Başta HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş olmak üzere CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, CHP Hatay Milletvekilleri, siyasiler, STK temsilcileri, mahalle muhtarları, iş insanları, Bozkır ve Hatunoğlu Aileleri halay çekerek gönüllerince eğlendiler. Gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlenerek Buse ile Ömer’in mutluluğuna şahit olan davetliler daha sonra gecenin bitiminde Bozkır ve Hatunoğlu Ailelerini tebrik ederek, genç çiftleri kutladılar. Temizyürek Medya olarak genç çiftleri tebrik ediyor, Bozkır ve Hatunoğlu Ailelerini de kutluyoruz. (Haber Merkezi)