BOYNER, TÜLAY GENÇ’İ TEBRİK ETTİ

  • Eklenme Tarihi :25.03.2022 | 10:16

DEFNE İPEĞİ “HEARTİSH” MARKASIYLA DÜNYAYA AÇILACAK

BOYNER, TÜLAY GENÇ’İ TEBRİK ETTİ

Giyim sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en gözde firmalarından biri olan Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, Hatay ziyareti kapsamında Defne İlçesi’nde ipek ürünleri alanında faaliyet gösteren Defne Koza Evi’ni beraberinde bulunan birçok iş kadınları ile birlikte ziyaret etti. Defne Koza Evi’ni ziyaret eden Boyner’i Defne Koza Evi İpek Dokuma Ustası Tülay Genç ve beraberinde bulunan Defne Koza Evi çalışanları karşıladı.

Defne Koza Evi İpek Dokuma Ustası Tülay Genç’i ziyaret eden Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, “ Bizler kadınlara yönelik böyle projelere destek vermeye çalışıyoruz. Keşke daha çok kadına destek verebilsek. Türkiye’de daha çok kadınların iş sahibi olmasını veya meslek sahibi olarak evinin ihtiyacını karşılayabilmesi için kadın girişimcileri desteklemeye çalışıyoruz. Bizler de Boyner Grubu olarak attığımız küçük adımların girişimci kadınlara ulaştığını görmek bizleri mutlu ediyor. Bizim en büyük başarı kaynağımızın özelliklerinden biri de budur. Sektörde yakalamış olduğunuz başarılarınızdan dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.” diye konuştu.

DEFNE İPEĞİ “HEARTİSH” MARKASIYLA DÜNYAYA AÇILACAK

Gerçekleştirilen ziyarette Boyner Holding tarafından desteklenen ve hazırlık aşamasında olan İpek Dokuma Atölyesi ve İpek ürünlerinin bulunduğu atölyeyi ziyaret eden Ümit Boyner, ipek ürünlerinin hem sağlık açısından, hem de kalite açısından mükemmel olduğunu belirtti.  Tülay Genç tarafından üretilen ipek ürünlerinin bundan sonra Boyner Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Heartish markasıyla tüm dünyaya tanıtılacağını belirten Boyner, atölyenin kurulmasıyla birlikte kadın istihdamının arttırılması konusunda büyük çaba sarf eden İpek Dokuma Sanatçısı Tülay Genç’e gayretinden dolayı teşekkür etti.

BOYNER, İPEK GİYSİLERİ  İNCELEDİ

Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, Boyner Holding imkanlarıyla İpek Dokuma Ustası Tülay Genç’in evinde oluşturulan Dokuma Atölyesi ve içerisinde bulunan ipek giysileri yakından inceledi. Sarı Koza’dan elde edilen ipek ürünlerini de yakından inceleyen Boyner, ipek ürünlerinin Heartish markasıyla dünyaya tanıtılacağını ve pazarlanacağını belirtti. (Haber Merkezi)