Begüm ile Hüseyin Dünya Evine Girdi

  • Eklenme Tarihi :24.08.2022 | 09:43

Hatay’ın köklü ,saygın ve sevilen ailelerinden olan İrez ve Kimyon ailelerinde düğün heyecanı yaşandı.

Begüm ile Hüseyin Dünya Evine Girdi

Kimyon  ailesinin dünyalar güzeli kızları Begüm ile İrez ailesinin yakışıklı oğulları Hüseyin Jüpiter Kır Bahçesinde düzenlenen dillere destan bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

 

JüpiterKır Bahçesine gelmeden önce Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın nikahlarını kıydığı Begüm&Hüseyin çiftinin şahitliklerini Erkan Çakırkaya ve  Ali Tatlı yaptılar.Hayırlı olsun diyerek evlilik cüzdanını genç çifte veren  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş bir ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu.Aile bireylerinin katılımı ile gerçekleşen toplu fotoğraf çekimi ile nikah merasimi son buldu.

Daha sonra Salonu dolduran konukların alkışları arasında sahneye gelen  Begüm&Hüseyin çifti ilk dansları ile adeta izleyenleri büyülediler.

Eğlencenin gece boyunca devam ettiği muhteşem düğünde sağdıç Mustafa Demirkol tarafından organize edilen Çukurova Bölgesinin başarılı gruplarından Adana Grup Armoni konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Begüm&Hüseyin çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken bu mutlu anlarında yanlarında oldukları için teşekkür ettikleri sevenleri ile geceyi ölümsüzleştirmek adına  bol bol objektiflere poz verdiler.Genç çift aynı zamanda düğünlerini muhteşem kılan sağdıçları Mustafa Demirkol ve Erkan Çakırkaya’ya özel teşekkür ettiler.

Hatay Gazetesi olarak Begüm&Hüseyin  İrez çiftine hayırlı olsun dileklerimiz ile bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)