BAYRAKDAR’DAN TEKLİFE RED

  • Eklenme Tarihi :04.02.2023 | 00:44

EĞİTİMCİLERİN PROMOSYON İHALESİNİ YAPI KREDİ BANKASI KAZANDI

BAYRAKDAR’DAN TEKLİFE RED

Antakya’da eğitimcileri yakından ilgilendiren banka promosyon ihalesi Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen ihaleye 3 banka katılım gösterdi. Halkbankası’nın çekilmesiyle ihalede Türkiye İş Bankası ile Yapı Kredi Bankası yarıştı. İhaleye 18 bin 500 lira ile en yüksek teklifi Yapı Kredi Bankası verirken, Türkiye İş Bankası ihaleden çekildi.

BAYRAKDAR’DAN TEKLİFE RED!

Antakya İlçesi’nde görev yapan yaklaşık 6 bin 900 öğretmeni yakından ilgilendiren banka promosyon ihalesini 18 bin 500 lira ile Yapı Kredi Bankası kazanırken, Eğitim Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı ve Memur-Sen Hatay Temsilcisi İsmail Bayrakdar banka tarafından verilen teklifi kabul etmediklerini belirtti.

KOMİK TEKLİFİ KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR!

Banka promosyon ihalesi ile ilgili bir açıklama yapan Eğitim Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı ve Memur-Sen Hatay Temsilcisi İsmail Bayrakdar, “Bugün yapılan Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü promosyon ihalesine 3 banka katılmış olup, en yüksek teklifi 18 bin 500 TL ile Yapı Kredi Bankası vermiştir. Geri düşülecek miktar 6 bin 200 TL’dir. 3 yıllığına 12 bin 300 TL olan bu komik teklifi kabul etmemiz mümkün değildir.” dedi.