BAYRAKDAR SORUNLARI DİLE GETİRDİ

  • Eklenme Tarihi :05.06.2023 | 12:50

Memur Sen Hatay İl Temsilcisi İsmail Bayrakdar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Hatay Vali vekili Oğuzhan Bingöl'ü ziyaret etti.

BAYRAKDAR  SORUNLARI DİLE GETİRDİ

Bayrakdar gerçekleştirdikleri ziyarette, 6 Şubat'ta ve sonrasında meydana gelen deprem nedeniyle Hatay’da kamu çalışanlarının yaşadığı sıkıntıları ve çözüm önerilerini Vali Bingöl ile paylaştı.

 Yaptıkları ziyaret ile ilgili bilgiler veren Bayrakdar, “Ziyaretimizde kamu çalışanlarının sorunlarını dile getirdik.  Kamu çalışanlarının barınma sorunu, Esnek çalışmada kurumlar arası farklı uygulamaların olması ve yaşanılan sıkıntıları, kamu çalışanlarının Ulaşım ve servis sorunu, başta okullar olmak üzere kamu kuruluşlarının onarımında yaşanan sıkıntıları. dile getirdik. Sayın Valimizle paylaştığımız sorunlar arasında, çadır kentlerde görevli okul yöneticilerinin ve diğer kamu çalışanlarının alanları haricindeki konularda görevlendirilmesinin getirdiği sorunlar. Başta Antakya olmak üzere depremden en fazla etkilenen ilçelerimizde meydana gelen çevre kirliliği ve beraberinde aşırı sinek ve haşere çoğalması beraberinde getireceği sağlık sorunları yer aldı.

Bunlar dile getirdiğimiz, dile getirdiğimiz başlıca konulardı. Sayın Valimize dile getirdiğimiz sorunlara ve çözüm önerilerine yaklaşımları ve misafirperverlikleri dolayısıyla şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim.” dedi. (Haber Merkezi)