Baydöner 75. Yıl Bulvarı İftar Menüsü Uygun Fiyatlı

  • Eklenme Tarihi :08.04.2022 | 10:46

İftar menülerinin cep yaktığı bu Ramazan ayında Baydöner 75. Yıl Bulvarı müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı iftar menüsü ile bir kez daha farkını ortaya koymayı başardı

Baydöner 75. Yıl Bulvarı İftar Menüsü  Uygun Fiyatlı

Canın Çektiyse Coss ” sloganı ile Türkiye’nin döner markası olan Bay Döner’i Antakya’da merkezi konumda hizmete açan genç işletmeci Bilal Canbaz’ın Baydoner 75. Yıl Bulvarı şubesi kısa sürede İskender döner tutkunlarının adresi olurken Onbir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla hazırlanan iftar menüsü de uygun fiyatı ile takdir topladı.

İftar menülerinin oldukça yüksek fiyatlarda olduğu bu Ramazan ayında güzel bir menü ve 68.99 TL gibi bir fiyatla en uygun iftar menüsünü müşterilerine sunduklarını ifade eden İşletmeci Bilal Canbaz , Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da “döner” in lider markası haline gelen Bay Döner’i en iyi biçimde temsil etmek adına elimizden gelenin fazlasını yapma gayretinde oldukları Baydöner 75. Yıl Bulvarı şubesinde iftar menüleri ile de farklarını ortaya koyduklarının altını çizerek herkesi Baydöner 75. Yıl Bulvarı şubesine davet etti. (TALİP KÖLEOĞLU)