BAŞKAN YILMAZ ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

  • Eklenme Tarihi :17.06.2022 | 10:59

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 18 - 19 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Üniversite Sınavına girecek öğrencilere başarılar diledi.

BAŞKAN YILMAZ ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Yılmaz yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi: “18 – 19 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan üniversitelere giriş sınavlarına çalışan, emek veren tüm gençlerimizin emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden diliyorum.Başarı, hak ettiğinizi düşündüğünüz değerdir. Başkalarının ölçüsü sizin başarınız olamaz. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca, siz karar vereceksiniz. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz. Ülkemizin istikbali, yarınlarımızın teminatı evlatlarımızın hayatın her alanında olduğu gibi YKS’de de emeklerinin karşılığını alması en büyük temennimiz. Fakat sonuç ne olursa olsun her bir evladımız bizim yanımızda çok ayrı bir yere sahip. Yüce Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın. Hepsine ayrı ayrı zihin açıklığı diliyorum.”dedi.

 

Başkan Yılmaz, sınav esnasında özellikle trafiğe çıkacak araç sürücülerinden korno çalmamalarını ve bu konuda hassasiyet göstermelerini rica etti. (Haber Merkezi)