BAŞKAN YILMAZ, MAHALLE MAHALLE GEZEREK VATANDAŞLARLA BULUŞUYOR

  • Eklenme Tarihi :25.07.2022 | 12:28

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz; mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla buluşuyor, taleplere çözüm üretip projeleri yerinde inceliyor.

BAŞKAN YILMAZ, MAHALLE MAHALLE GEZEREK VATANDAŞLARLA BULUŞUYOR

Mahalle ziyaretleri programına Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın yanı sıra, AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, İl Başkanı Adem Yeşildal, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Kadın Kolları İlçe Başkanı Selma Sönmez, Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Alkaya, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Yavuz, parti teşkilatı üyeleri, daire müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katılım gösteriyor.

 

Mahalle ziyaretleri kapsamında muhtarların ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen heyet, devam eden ve planlanan projeler hakkında da ayrıntılı bilgiler sunuyor. Her gün 4-5 mahalleyi ziyaret ettiğini belirten Başkan Yılmaz, “Vatandaşlarla buluşmadan, esnafı dinlemeden, mahalleleri sokak sokak gezmeden üretilen hizmetin yeteri kadar faydalı olmayacağına inanıyoruz. Mahallelerimizin hangi hizmete ihtiyacı olduğunu, o mahallenin sakinlerinden daha iyi kimse bilemez.  Bu yüzden projelerimizi sahada, hemşerilerimizle birlikte şekillendiriyoruz.” dedi.

 

Programlar kapsamında heyet son olarak Maraşboğazı, Uzunalıç, Alahan, Tahtaköprü ve Üçgedik Mahallelerini ziyaret ettiler. (Haber Merkezi)