BAŞKAN SAVAŞ’TAN BAYRAM ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :09.05.2022 | 10:53

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan’a ‘bayram’ ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN SAVAŞ’TAN BAYRAM ZİYARETİ

Başkan Savaş, beraberinde oğlu ve kayınvalidesiyle birlikte Dernek Başkanı Arslan’a konuk olarak, faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin ve Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İBB Meclis Üyesi Umut Şenol’da hazır bulundu. Sohbet havasında geçen görüşme sonunda Başkan Savaş, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan’a ve ailesine misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

 

Savaş ailesi, ardından Arsuz sahilini dolaşarak esnafla bayramlaştı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Savaş ve eşi Nazan Savaş, yürüyüş boyunca herkesin bayramını kutladılar ve gösterilen ilgiye aynı sevgiyle karşılık verdiler. Başkan Savaş, ilçede vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra aynı gün akşam saatlerinde Arsuz EXPO alanında gerçekleştirilen Levent Yüksel’in konserine katıldı. (Haber Merkezi)