BARIŞIN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ BİR YIL OLMASINI ÜMİT EDİYORUM

  • Eklenme Tarihi :31.12.2022 | 02:43

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, 2023 yılını yayımladığı mesajla kutladı.

BARIŞIN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ BİR YIL OLMASINI ÜMİT EDİYORUM

Mesajında yeni yılı umutla karşılayacaklarını belirten ve 2023’ün başarılarla dolu bir yıl olmasını dileyen Güzel şu ifadelere yer verdi: “Güzel ilçemiz Defne için birçok projeyi hayata geçirdiğimiz, her mahallede imkânlarımız dâhilinde hizmet ürettiğimiz bir yılı geride bıraktık. Hem ilçemizin hem de şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi için bir arada ve güç birliği yaparak çalıştık. Çalışmalarımıza yön verirken hemşehrilerimizden gelen talep ve önerilere kulak verdik.

Yeni yıldan ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için beklentimiz büyük. Beklentilerimizi karşılamak için aynı özveri ve disiplinle çalışacak, umutla beklediğimiz yarınlarımızı birlikte güzelleştireceğiz.Yeni yılda da ilçemizin güzelliğine güzellik, vatandaşlarımızın mutluluğunu mutluluk katmak için hep birlikte çaba harcayacağız. İnanıyorum ki çabalarımızın karşılığı bizi ileriye taşıyacak.

2023 yılının ilçemize, şehrimize, ülkemize, tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Barışın hüküm sürdüğü, hak ve hukukun tesis edildiği, özgürlüklerin güvence altında olduğu demokrasi dolu bir yıl olmasını ümit ediyor, mutlu yıllar diliyorum. Yeni yılımız kutlu olsun”. (Haber Merkezi)