Antakya'nın İlk ve Tek Çocuk Kliniği Hizmete Başladı!

  • Eklenme Tarihi :21.10.2022 | 10:34

Antakya'nın İlk ve Tek Çocuk Kliniği olma özelliğini taşıyan NOVA çocuk kliniği hizmete başladı.

Antakya'nın İlk ve Tek Çocuk Kliniği Hizmete Başladı!

Uzman Doktor Hatice Bayar Açık ve Uzman Doktor Cem Kurt’un beraber kurduğu Antakya\'nın İlk ve Tek Çocuk Kliniği Antakya Halkına hizmet vermeye başladı.

KLİNİKTE BİRÇOK YENİLİK VAR

Antakya’da ilk ve tek olmalarının yanında birçok değişik hizmet verdiklerini belirten: “Uzman Doktor Hatice Bayar Açık ve Uzman Doktor Cem Kurt, Sağlıklı çocuk izlemi, Uyku Danışmanlığı, Emzirme Danışmanlığı, 5 Dakikada sonuçlanan kan, idrar ve hızlı gaita testleri, Kan almadan cilt üzeri sarılık ölçümü gibi önemli hizmetleri Antakya halkına getirdiklerini belirttiler.

AŞI UYGULAMALARI ÜCRETSİZDİR

Hatice Bayar Açık ve Uzman Doktor Cem Kurt klinik ilgili yaptığı açıklamada:  Tüm özel aşıların temini sağlanıp (ücretli), aşı uygulamaları ücretsizdir., Kliniğimizde sigara ve alkol bırakma, zayıflama, detoks ve alerji için biorezonans uygulamaları yapılmaktadır. Klingimizde rota,menenjit,r ahim ağzı kanseri aşısı ve grip aşısı bulunmakta olup bir gün önceden randevu alınıp aşıların uygulaması ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Biorezonans uygulamaları randevulu olup yapılacak işlem ile ilgili bir ön görüşme ve bilgilendirme sonrası uygulanacak seanslar belirlenmektedir.

ANTAKYA\'DA İLK DEFA ÖLÇÜLEMEYE BAŞLANMIŞTIR

Biorezonans ile tek seansta sigara bırakma, alkol ve madde bağımlılığı terapisi, detoks ve alerji tedavileri ,kilo verme uygulamaları yapılmaktadır. 4-36 ay arası çocuklarda uyku düzensizliği, uyku problemi olan hastalarda uyku danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Anne sütü ile beslenen çocuklarda yetersiz beslenme, emme problemleri ile ilgili emzirme danışmanlığı verilmektedir. Kliniğimizde kan almadan kızıl ötesi ölçüm ile hassas şekilde yeni doğan bebeklerimizin sarılığı Antakya\'da ilk defa ölçülemeye başlanmıştır.”dediler.

İlerleyen günlerde adından sıkça söz ettirecek NOVA Çocuk Kliniği,  Fevzi Çakmak Mahallesi Hastane Caddesi Abdulhay Apartmanı Kat:-1 Antakya/Hatay Adresinde hizmet veriyor. Ayrıca 0530 776 33 58- 0326 231 08 90 numaralarından NOVA Çocuk Kliniğine ulaşabilirsiniz.