ALTINELLER VESTEL’LE SEVİNDİLER

  • Eklenme Tarihi :25.04.2022 | 09:52

Altıneller Vestel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında öğrenciler ile bir araya gelerek bayram coşkusuna ortak oldu

ALTINELLER VESTEL’LE SEVİNDİLER

Dayanıklı Tüketim malları sektöründe bölgemizin marka işletmesi Altıneller Vestel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında öğrenciler ile bir araya gelerek bayram coşkusuna ortak oldu. Uzunalıç Köyü İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelen Altıneller Vestel Kurumsal satış müdürü Reşit Arıcıoğulları ve Satış temsilcisi Yasemin Tatlı Bayram coşkusu yaşayan öğrencilere Boyama kitabı, kuru boya ,sulu boya ve Bayrak hediye ettiler.

Hediyelerini alan Uzunalıç Köyü İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri bu mutlu günlerinde yanlarında yer alan Altıneller Vestel ailesine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Dünya çocuklarına armağan edilen tek bayram olma özelliğindeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Uzunalıç Köyü İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Altıneller Vestel Kurumsal satış müdürü Reşit Arıcıoğulları,Bayram coşkusu yaşayan çocukların heyecanlarına bir nebzede olsa katkı sağlamanın haklı gururunu yaşadıklarının altını çizerek kendilerine bu imkanı sağlayan Altıneller Vestel yönetimine ve Okullarındaki misafirperverliklerinden dolayı Okul Müdürü Nizamettin Keleş’e teşekkür etti. (TALİP KÖLEOĞLU)