AKDENİZ MUHTARLAR FEDERASYONU BÜYÜYOR

  • Eklenme Tarihi :29.06.2022 | 11:25

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Vekili ve Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü, yeni kurulan dernekleri bünyemize katmaya ve büyümeye devam ettiklerini bildirdi.

AKDENİZ MUHTARLAR FEDERASYONU BÜYÜYOR

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Vekili ve Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk'ün talimatlarıyla bölgelerinde yeni kurulan dernekleri bünyemize katmaya ve büyümeye devam ettiklerini bildirdi.

Bu bağlamda Anamur Muhtarlar Derneği’nin de bünyelerine katıldığını belirten Gülcü, “Geçtiğimiz hafta kurulan Anamur Muhtarlar Derneği, bugün düzenlediği kahvaltılı toplantıyla Akdeniz Muhtarlar Federasyonumuza katıldı. Toplantıya Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler ve Mersinli muhtarlar katıldı. Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanımız Bekir Aktürk adına toplantıda bulunup Federasyonumuza ve Konfederasyonumuza katılımlarından duyduğumuz kıvanç ve mutluluğu paylaştık. Anamur Muhtarlar Derneği'ne başarılar diliyor camiamıza hayırlı olmasını umuyoruz.” dedi. (Haber Merkezi)