Açkd’de Yönetim Değişti

  • Eklenme Tarihi :28.04.2022 | 08:48

Antakya Çevre Koruma Derneği’nde (AÇKD) yönetim değişti. Bir süre önce Başkanlık koltuğuna oturan Celal Yahyaoğlu, yerini Nilgün Karasu’ya bıraktı.

Açkd’de Yönetim Değişti

AÇKD’nin yeni yönetimi yaptığı ilk toplantıda görev bölümü yaptı. Yapılan bgörev bölümü sonrasında Başkanlığa Nilgün Karasu, Başkan Yardımcılığına  Derhan Daraoğlu, Genel Sekreterliğine Hiyam Cemali Havlioğlu, Saymanlığa Ali Kanatlı getirilirken, Nidal Özdemir, Celâl Yahyaoğlu, Kamil Batman yönetim kurulu üyesi olarak kaldılar.

 

Kendisine güvenen ve destekleyen AÇKD ailesine teşekkür eden Başkan Karasu, “Uzun yıllar çeşitli kademelerinde görev aldığım, çatısı altında büyük bir özveri, gönüllülük ve samimiyetle çevre mücadelesi sürdürdüğüm Antakya Çevre Koruma Derneği’nin Başkanlığına beni layık gören yol arkadaşlarıma, bana güvenen, inanan ve destekleyen AÇKD aileme teşekkür ediyorum. Çevre mücadelemizi önceki yıllarda olduğu gibi bu dönem de disiplinli bir ekip ruhuyla sürdüreceğimiz ve güzel işler başaracağımıza dair sonsuz bir inanç ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.” dedi. (Haber Merkezi)