4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Kapanış Programı

  • Eklenme Tarihi :26.05.2022 | 08:49

Hatay İl Müftülüğü ve Antakya İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen 4-6 Yaş Kur’an Kursları yıl sonu kapanış programı düzenlendi.

4-6 Yaş Kur’an Kursları Yıl Sonu Kapanış Programı

Hatay İl Müftülüğü ve Antakya İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen 4-6 Yaş Kur’an Kursları yıl sonu kapanış programına, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili’nin yanı sıra, İl Müftü Yardımcıları Murat Akçay ile Nazife Sağlamoğlu, Antakya İlçe Müftüsü Hacı Kahraman, Kur’an Kursu Öğreticileri, din görevleri, veliler ve vatandaşlarımız katıldı.

Antakya Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen program, öğrencilerimizin Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Programda açış konuşmasını yapan Antakya İlçe Müftüsü Hacı Kahraman; Başta İl Müftüsü Bilgili  olmak üzere, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Öğrenciler öğreticiler ve velileri tebrik etti. Programda selamlama konuşması yapan İl Müftüsü Bilgili de konuşmasında; Antakya İlçe Müftüsü  ile öğreticilere ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi, öğreticilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

 

Program; öğrencilerin  söylediği ilahiler, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, okumuş oldukları şiir, dua, hadis ve surelerle devam etti. TRT sanatçısı Hüseyin Goncagül ve ekibinin hazırlamış olduğu çocuk şenliği ile program sona erdi. (Haber Merkezi)