30 Ağustos zafer bayramımız kutlu olsun

  • Eklenme Tarihi :31.08.2022 | 13:01

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay il Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile Atatürk anıtında tören düzenledi.

30 Ağustos zafer bayramımız kutlu olsun

Düzenlenen törene Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, Defne İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız, il ve ilçe kadın kolları, gençlik kolları ve partililer katıldı. 

 

CHP İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar’ın anıta çelenk sunması ile başlayan  tören, saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile devam etti. Törende konuşan CHP İl başkanı Hasan Ramiz Parlar, “30 Ağustos bu büyük bağımsızlık Savaşımızın zafer günüdür. Zaferin bayramıdır 30 Ağustos. 30 Ağustos zaferini ve tüm ulusal bayramlarımızı bir bayram günü olarak kutlamaktan öte anlamamız, anlatmamız, değerini bilmemiz ve her gün sahip çıkmamız gerekmektedir. 30 Ağustos zaferini kazananları ve bizlere emanet edenleri saygıyla anıyorum. 30 Ağustos zafer bayramımız kutlu olsun.” diye konuştu. Tören CHP Hatay il Başkanı Hasan Ramiz Parlar’ın konuşmasının ardından sona erdi. (Haber Merkezi)