Z Küp Yine Başarının Adresi Oldu

  • Eklenme Tarihi :27.07.2023 | 11:10
  • Muhabir :

Depremi derin biçimde yaşayan şehrimizde 5 Şubat tarihine kadar uzman eğitim kadrosu ile öğrencilerine en iyi öğretimi veren Z Küp Özel Öğretim Kursu’nun öğrencileri yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen elde ettikleri dereceler ile takdir topladılar

Z Küp Yine Başarının Adresi Oldu

. Z Küp Özel Öğretim Kursu ilk 500’de 3 öğrenci,İlk 1000’de 5 öğrenci,İlk 30 000’de 28 öğrenci ve İlk 50 000’de 49 öğrenci ile başarı geleneğini hiç bozmayarak hayallerin gerçeğe dönüştüğü kurum olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Can:”Öğrencilerimiz ve Eğitim kadromuz ile gurur duyuyoruz”

Asrın felaketi nedeniyle büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Z Küp Özel Öğretim Kursu Yöneticisi Hasan Can açıklamasında:” Tarifi imkansız acıların yaşandığı 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet diliyorum.Geride kalanlara da sabırlar diliyorum. Z Küp Özel Öğretim Kursu olarak bu sezonda hedeflerimize hız kesmeden devam ediyorduk.Ta ki 5 Şubat tarihine kadar.Malesef 11 ili etkileyen bir deprem felaketi yaşadık ve eğitime zorunlu bir biçimde ara vermek zorunda kaldık.Bu süreçte Üniversite hazırlıkta ezbercilik öğretimini reddederek ,özel olarak hazırlanan  öğretim programları ile öğrencilerimizin başarıları için var güçleri ile çalışan alanında deneyimli eğitim kadromuz  uzaktan da olsa öğrencilerimizin yanlarında olmaya devam ederek onları en iyi biçimde sınavlara hazırlamak adına ellerinden geleni yaptı.Başarılı olduklarını öğrencilerimizin elde ettikleri ilk 500’de 3 öğrenci,İlk 1000’de 5 öğrenci,İlk 30 000’de 28 öğrenci ve İlk 50 000’de 49 öğrenci başarısı ile gözler önüne serdiler.Bu anlamda Öğrencilerimiz ve Eğitim kadromuz ile gurur duyuyoruz.”dedi.

Z Küp Özel Öğretim Kursu Yöneticisi Hasan Can ayrıca; Öğrencilerimizin  başarısında çok büyük payları olan öğretim kadromuza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde Üniversite hazırlıkta bizi  tercih edecek tüm öğrencilerimize de de başarılar diliyor,Sınırlı kontenjanımız olduğunu yineleyerek kayıt yaptırmayı düşünen öğrencilerimizi de Z Küp Özel Öğretim Kursumuza bekliyoruz.”dedi.

YKS sınavında çocuklarının elde ettiği derecelerden gurur duyan veliler Z Küp Özel Öğretim Kursu ile  ne kadar doğru bir tercih yaptıklarını  gördüklerini ifade ederek çocuklarının başarısında büyük emekleri olan tüm öğretmenlere teşekkür ettiler.

Z Küp Özel Öğretim Kursu 2023-2024 Eğitim sezonunda Samandağ yolu üzeri Güneysöğüt mahallesinde bulunan Güneş Kolejinde faaliyetlerine devam edecek.

(ALİ GÖRÜN)