Yurtdışı Kariyer Planlayanlar Bu Sınav Sizin İçin

  • Eklenme Tarihi :13.05.2022 | 09:54
  • Muhabir :

Bölgemizde dil öğrenimi konusunda başarılı çalışmalara imza atan Bestway Yurtdışı Eğitim Hatay’da ilk defa düzenlenecek olan IELTS (International English Language Testing System) sınavı ile bir kez daha farkını ortaya koymayı başardı.

Yurtdışı Kariyer Planlayanlar Bu Sınav Sizin İçin

Bestway Yurtdışı Eğitim ,Yurtdışı kariyer hedeflerine ulaşmak isteyenler için bir fırsat olan , geçerliliği dünya çapında 11.000 den fazla kurumda kabul edilen, uluslararası iş başvuruları, okul kayıtları ve aile birleşimlerinde de en az 2 yıl geçerli IELTS (International English Language Testing System) sınavını 11 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştireceğini duyurdu.

 

Bestway Yurtdışı Eğitim yetkilileri; IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı)  İngilizce'nin kullanıldığı ortamlarda öğrenim görmek veya çalışmak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve en çok tercih edilen İngilizce dil sınavı olduğunu belirttiler.

Bestway Yurtdışı Eğitim yetkilileri sınavla ilgili yaptıkları açıklamada  “Şehrimizde İngiltere ve Kanada yoğunluklu olmak üzere dil okulları, lisans programları ve yabancı öğretmenlerden farklı dillerde online speaking dersi hizmetleri sunan Bestway Yurtdışı Eğitim, geçerliliği dünya çapında 11.000 den fazla kurumda kabul edilen, uluslararası iş başvuruları, okul kayıtları ve aile birleşimlerinde de en az 2 yıl geçerli IELTS (International English Language Testing System) sınavını 11 Haziran tarihinde Hatay'da yetkili kurum referral agent IDP IELTS işbirliği ile düzenleyecek. General ve Academic paper based şeklinde dünyanın saygın eğitim kurumlarından IDP IELTS işbirliği çerçevesinde organize edilecek olan sınav, geçmiş yıllarda sınava şehir dışında katılmak zorunda kalan adayları konaklama ve yolculuk maliyetlerinden kurtarmanın yanı sıra adaylara zamandan da kazandırmayı hedeflemektedir. Bestway Yurtdışı Eğitim olarak kariyer hedeflerinize ulaşmanızda ciddi önem teşkil eden  bu sınava katılacak herkese başarılar diliyor, katılım koşulları, ücretlendirme, sınav hazırlığı ile ilgili kurs tavsiyesi ve kayıtla ilgili daha detaylı bilgilendirme için 05326531833  nolu resmi whatsapp hesabımıza yazmanız kafidir.”  denildi. (TALİP KÖLEOĞLU)