Yeni Sezon Startını Verdiler!

  • Eklenme Tarihi :13.09.2022 | 09:30
  • Muhabir :

Bale,Müzik ve Resim alanında 1996 yılından bu yana verdikleri başarılı eğitimler bilinen Bölgemizin tek MEB onaylı özel sanat akademisi Fatma Satar Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisi yeni sezon çalışmalarına start verdi.

Yeni Sezon Startını Verdiler!

Her yıl olduğu gibi bu yılda bir çok öğrencisini Güzel Sanatlar lisesi ve Devlet Konservatuarı kazandırma başarısını gösteren Fatma Satar Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisi sektörün parlayan yıldızı olmayı sürdürüyor. Bu yılda güzel işler yapmak adına çalışmalarına start verdiklerini söyleyen Fatma Satar Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisi Kurucusu Fatma Satar açıklamasında:” Her zaman olduğu gibi Bale ,Müzik ve Resim alanında geride bıraktığımız güzel bir sezonunun hemen ardından yeni sezon çalışmalarımıza başladık.Geçtiğimiz sezon da yaptığımız çalışmalar neticesinde bir çok öğrencimizin Güzel Sanatlar lisesi ve Devlet Konservatuarı kazanmaları bizler için büyük mutluluk oldu.Bu yılda böylesine güzel duyguları yaşamak adına ekibim ile birlikte var gücümüz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Yeni sezonumuzun tüm yaş gurupları için hayırlı olması dileği ile başarımızın mimarları kıymetli çalışma arkadaşlarımız ve öğrencilerimize iyi bir sezon diliyoruz.”dedi.

MUHTEŞEM BİR KLİP GELİYOR..

Bir süredir bütün ayrıntılarını kendisinin hazırladığı muhteşem bir klip çekimi yaptıklarını ifade eden Sanatorium Müzik Resim ve Bale Akademisi Kurucusu Fatma Satar:” Bale konusunda çok yetenekli öğrencilerimiz oldu. Bu öğrencilerimizin bale yapacakları bir klip projesi uzun zamandır gündemimde vardı.Ve nihayet geçtiğimiz günlerde bu klibin de startını verdik. Klibimizde Hatayın güzellikleri ile sanatın güzelliğini buluşturduk.Mekan olarak her anlamı ile tüm dünyaya örnek şehir olan Hatay’ımızın tarihi,turistik ve dini mekanlarını tercih ettik.Çekerken bile son derece heyecanlandığımız klibimizin tamamlanmasının ardından sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıldığında herkes tarafından büyük beğeni toplayacağına çok inanıyorum.Bu anlamda emeği geçen herkese de teşekkür ederim.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)