Yaşam Göz’den Milli Eğitim Personeline İndirim

  • Eklenme Tarihi :07.12.2022 | 10:17
  • Muhabir :

Göz sağlığı konusunda sunduğu başarılı hizmet ile adından söz ettirmeyi başaran Özel Yaşam Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Kliniği son günlerde kurumlar ile yaptığı İşbirliği Protokolleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı sürdürüyor.

Yaşam Göz’den  Milli Eğitim Personeline İndirim

Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Yasin Mersin  ve Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Sezer Helvacı tarafından kurulan Özel Yaşam Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Kliniği Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ile imzaladığı İşbirliği Protokolü ile Milli Eğitim Personeline  indirim olanağı sundu. Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  personeli tarafından büyük beğeni toplayan protokol Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen   ve Özel Yaşam Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Kliniği Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Sezer Helvacı tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi.

Özel Yaşam Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Kliniği doktorlarından Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Sezer Helvacı yaptığı açıklamasında :” Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ile Özel Yaşam Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Kliniği arasında  yapılan anlaşmaya göre tüm personel ve 1.derece yakınlarına  göz muayenelerinde % 25, ameliyatlarında %20 ve Excimer laserde %15  indirim yapılacaktır.. Protokolümüz her iki taraf için  hayırlı olsun.”dedi.(TALİP KÖLEOĞLU)