Veventures Holding, 2023 Yılı Başarılarını Şık Bir Kutlama ile Taçlandırdı

  • Eklenme Tarihi :30.12.2023 | 01:42
  • Muhabir :Haber Merkezi

Veventures Holding, 2023 yılında gösterdiği başarıları kutlamak üzere İstanbul’da yer alan Dedeman Hotel’de coşkulu bir yıl sonu kutlaması düzenledi.

Veventures Holding, 2023 Yılı Başarılarını Şık Bir Kutlama ile Taçlandırdı

140 davetliyi ağırladığı gecede Veventures Holding, 2023 yılında grup şirketleri tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri bir video ile sundu.

Hazırlanan sene sonu videosunda; 11Industry şirketinin Karayipler bölgesinde gerçekleştirdiği yeni santral projeleri, Vemarine Energy şirketinin uluslararası bakım, kurulum ve söküm faaliyetleri ile yeni Yalova fabrikası, Vepara şirketinin yeni senede faaliyete sunduğu sanal pos, fiziksel pos ve cüzdan servisleri ile 2023’ün en hızlı yükselen fintech şirketi ödülü, Vetarım şirketinin raflarda yer alan yeni Zeytinyağı ürünleri ile Vebilişim Teknoloji şirketinin portföyüne kattığı yeni finans firmaları ve uluslararası iş anlaşmaları yer aldı.

Veventures Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Vural, “Grup şirketlerimizce 2023 yılının getirdiği yenilikleri sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyorum. Geçtiğimiz yıl, şirketimizin geleceğe dair vizyonunu güçlendiren önemli adımlar attık. Kurumsallaşma ve yatırımlar noktasında yeni senede de kararlılığımız devam edecek. Bu benim değil, tüm çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarımızın sene boyu gösterdiği emek ve fedakarlıkları ile gerçekleşiyor. Hepinize teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu. Düzenlenen gecede 10. yıl plaket ödülünün de gelenekselleceği paylaşıldı. 10. yıllarını dolduran Vebilişim Teknoloji Genel Müdürü Barbaros Durdağ ve Veventures Holding Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Vural’a plaket takdim edildi. Holding Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Vural konuşmasında şu sözleri aktardı: “Yılın dikkat çeken gelişmelerinden biri, şirketlerimizin Veventures Holding çatısı altında toplanması oldu. Bu birleşme, yapısal bir dönüşümün ve kurumsallaşmanın yanı sıra geleceğe yönelik hedeflerimiz için de sağlam bir temel hazırladı.”

Vebilişim Teknoloji Genel Müdürü Barbaros Durdağ ise konuşmasında “12 sene önce 3 kişi başladığımız bu yolu yüzlerce çalışma arkadaşımız ile kutladığımız için gururluyuz. Önümüzdeki sene doğru stratejiler ile ilerlemeye devam edip büyüme yolculuğumuzu bırakmayacağımızdan eminim.” açıklamasında bulundu.