Verdiğimiz sözü tuttuk!

  • Eklenme Tarihi :14.10.2022 | 10:03

Hatay Ayakkabıcılar Odası Başkanı Doğan Aydın, gelirinin %30'unu odaya bağışlayacakları Aydınlar Nakliyat adlı firmanın gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam ettiğini açıkladı.

Verdiğimiz sözü tuttuk!

Esnafa verdikleri sözü tutmanın mutluluğu içinde olduklarını belirten Aydın, batacak denilen firmanın sapasağlam ayakta olduğunu ifade ederek hizmet kapsamını genişleteceklerini de kaydetti. Başkan Aydın, esnafı da memnun eden açıklamasının detayında şu ifadelere yer verdi; "Esnafımız için söz verdik. Gelirinin %30'unu odamıza bağış yapacağız dedik. Allah'ımıza hamd olsun sözümüzde de duruyoruz. Kapatılıyor diye yaygara çıkaranlar, tam tersi araç sayısını arttırmaya gidiyoruz. Hizmetimizi de her güne çıkartacağız inşallah. Bizler Aydın kardeşler olarak Allah'ın izniyle hiçbir işimizi yarı yolda bırakmadık. Biz yaşadığımız müddetçe nakliyemiz de yaşayacak. Buna herkes emin olsun. Tam 1 yıl oldu.

Esnafımıza hizmet etmekten şeref duyduk. Şeref duyuyoruz. Her ne pahasına olursa olsun sizlerin sayesinde tam hız hizmet etmeye devam inşallah." Başkan Aydın'ın müjdesi esnaf camiasında da sevinçle karşılandı.