TUFAN ŞİRKETLER GRUBU BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR - Hatay Gazetesi

TUFAN ŞİRKETLER GRUBU BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :26.06.2024 | 08:36
  • Muhabir :MURAT MUTLU

Tufan Endüstri Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan 2023 yılında Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 480’inci sırada yer alarak büyümeye devam ediyor.

TUFAN ŞİRKETLER GRUBU BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde sanayi ve demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren Tufan Endüstri Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan 2023 yılında Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 480’inci sırada yer alarak büyümeye devam ediyor.

2023 yılında sanayi ve demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren gerçekleştirdiği yatırım ve ihracat ile Türkiye’nin 500 Sanayi Kurulu sıralamasında 480’inci sırada yer alan Tufan Endüstri Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Hatay ve ülke ekonomisine katkısını alanında sürdürmeye devam ediyor.

GURUR DUYUYORUZ, EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Tufan Endüstri Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş.’nin Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer almanın memnuniyet verici olduğunu belirten Tufan Endüstri Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tufan, “Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023 listesinde 480. sırada yer almaktan gurur duyuyoruz. Emeği geçen bütün paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.