Tostçu Mahmut’un 31.Şubesi Antakya’da Açıldı

  • Eklenme Tarihi :07.12.2022 | 15:08
  • Muhabir :

Geçtiğimiz günlerde İskenderun’da açılan yeni şube ile dikkatleri üzerinde toplayan Tostçu Mahmut 31.şubesini muhteşem bir tören ile Antakya’da açtı.

Tostçu Mahmut’un 31.Şubesi Antakya’da Açıldı

“Acı Atüyrüm Abi” sözleri ile Adana’da yaptığı ütü tostu ile sosyal medyada tanınan ve İstanbul’da açılacak şubenin açılışına giderken Niğde'nin Ulukışla geçirdiği elim bir kaza sonrasında hayatını kaybeden merhum Anıl Kurt’un markası Tostçu Mahmut yeni açılan şubeler ile sektördeki istikrarlı yükselişini sürdürüyor.Tostçu Mahmut Kurucu Mahmut Kurt ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaca’nın da hazır bulundukları Antakya şubesi açılışına çok sayıda vatandaşımız ve basın mensupları ilgi gösterdi.

Bol malzemeli olmasından kaynaklı Adana’da gariban yemeği olarak bilinen Tostçu Mahmut’un meşhur tostunu müşterilerin gözü önünde sloganlar eşliğinde canlı performans ile yapan işinin ehli ustalar ilgi odağı olurken tost lezzeti herkesten tam not aldı.

Yeni şubeleri olan 31.şubelerini açıyor olmanın heyecanı içerisinde olduklarını söyleyen Tostçu Mahmut Kurucu Mahmut Kurt açıklamasında:” Tostumuzu  sosyal medya üzerinden milyonlara duyurarak bizleri önemli bir marka haline getiren oğlum Anıl Kurt’u rahmetle anarak sözlerime başlıyorum.Tostçu Mahmut sektörün parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.Bugün burada açılan 31.şubemiz ile gücümüze güç kattığımız markamız inşallah yeni açılacak şubeler ile büyümesine devam edecektir.Allah’tan bir mani olmaz ise 2023 yılında Hollanda’ya açacağımız şubemiz ile yurt dışı maceramız başlayacaktır. Buradan her daim yanımızda olan ve markamızın çıtasını yükselten ikinci oğlum dediğim Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaca’ya teşekkür ediyorum. İskenderun ve Antakya şubesini açan girişimci kardeşime  de işlerinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileğinde bulunuyorum.” dedi.

Tostçu Mahmut İskenderun ve Antakya şubesi  işletmecisi ,Uzun süredir takip ettiği  tost markası olan Tostçu Mahmut’u önce İskenderun’a açtıklarını ve orda gördükleri yoğun ilgi nedeni ile kısa bir süre zarfında Antakya’ya açtıklarını söyleyerek uygun fiyatlı bol malzemeli tost olan Tostçu Mahmut’un şehrimize hayırlı olması dileği ile hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Atatürk Caddesi No:5/B adresinde faaliyet gösteren Tostçu Mahmut Antakya Şubesine yemek sepeti üzerinden sipariş verebiliyorsunuz.