Temmuz Sonunda Tezgahta Can Erik

  • Eklenme Tarihi :28.07.2022 | 12:55

Ceviz Ticaret şimdide Temmuz ayına veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde müşterilerine sunduğu Can Erik lezzeti ile dikkatleri üzerinde topladı.

Temmuz Sonunda Tezgahta  Can Erik

Bölgemiz Kuruyemiş sektörünün en iddialı işletmelerinden olmalarının yanında son yıllarda kendi ceviz ağaçlarının ürünlerini,Yayladağı bölgesinden en leziz çilekleri müşterilerine sunan Ceviz Ticaret şimdide Temmuz ayına veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde müşterilerine sunduğu Can Erik lezzeti ile dikkatleri üzerinde topladı.Normal şartlarda Mayıs ayında hasadı başlayan ve Haziran ayı başlarında son bulan Can Eriği tezgahlarda en kütür halleri ile gören vatandaşları şaşkınlıklarını gizleyemeyerek satın almayı ihmal etmediler.

Can Erikleri Yayla bölgelerinden toplanarak hemen işyerlerine getirdiklerini söyleyen Ceviz Ticaret İşletmecisi Hamit Tekkalan açıklamasında :” Can Erik İlkbahar mevsimine özgü bir meyvedir. Tam bir şifa deposu olan Can Erik A, B, C ve K vitaminleri, kalsiyum, potasyum, bakır, lif ve sodyum içermektedir.Biz bugün bu erikleri tezgahlara yerleştirdiğimizde hemen herkes şaşkınlıklarını gizleyemedi.Ve tadına baktıklarında gerçekten taze ve lezzetli bir erik diyerek eriklerimize yoğun ilgi gösterdiler. Genelde bu mevsimde erikler kırmızı ve mor renkte oldukları için yeşil eriği bulmak biraz zor olmaktadır.Biz bir süre daha bu kütür ve leziz erikleri satmaya devam edeceğiz. Can Erik isteyen herkesi işyerimize bekliyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)