Taze Çekilmiş Tarçın'a Yer Açın

  • Eklenme Tarihi :23.06.2022 | 10:23

Baharat sektöründe Hatay’da ilklere imza atan Semir Eraslan Baharatçılık yeni hizmeti taze çekilmiş Tarçın ile bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Taze Çekilmiş Tarçın'a Yer Açın

Özel olarak getirdikleri makine ile müşterilerinin gözleri önünde Tarçın’ı çekerek sunum yapan Semir Eraslan Baharatçılık işletmecisi Evren Eraslan,gördükleri ilgiden son derece memnun olduklarının altını çizdi.

Buram buram Tarçın kokan işletmelerine gelen müşterilerin hepsinin uzun zamandır bu kokuyu özlemiştik dedikleri Evren Eraslan,kesinlikle içerisinde katkı malzemesi olmadan doğal Tarçın’ı müşterilerine sunduklarını ifade etti.Eraslan:”Son yılların flaş baharatlarından olan Tarçın’ı müşterilerimize en güzel bir biçimde sunmak adına getirdiğimiz makinemizde anında taze taze çekmekteyiz. Tarçının faydasının daha çok olmasını istiyorsanız  taze olmasına, yiyeceklerinize ekliyorsanız  taze çekilmiş “toz tarçın” olarak tüketilmesine dikkat edin.Neredeyse hergün Tarçının faydasını gösteren bir çok araştırmanın yayınlandığı günümüzde gıdalaraımıza eklediğimiz,çayımızı onunla içtiğimiz , kilo sorununda, hipertansiyon, şeker hastalığı, damar sertliği gibi sorunlar başta olamk üzere bir çok faydası olan Tarçın’ı en doğal hali ile almak isteyenleri Aktarlar çarşısındaki işletmemize bekliyoruz.”dedi.

Aynı zamanda Türkiye’nin her yerine kargo ile ürün gönderdiklerini ifade eden  Semir Eraslan Baharatçılık işletmecisi Evren Eraslan www.semireraslan.com  web sayfaları üzerinden ve 0 850 520 50 50 nolu telefonlarından sipariş verilebileceğini hatırlatarak alışverişlerinde bizleri tercih eden müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)