Tatilkolikçiler Tam Gaz Devam

  • Eklenme Tarihi :06.07.2023 | 13:21
  • Muhabir :

Asrın felaketi öncesinde genç ve dinamik ekibi ile en fazla tur çıkaran firmalardan biri olan Tatilkolik Turizm ,6 Şubat depremi sonrasında turlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Tatilkolikçiler Tam Gaz Devam

Depremzedelerin bir nebzede olsa moral bulmak amacı ile ilgi gösterdikleri turlara yoğun katılım gerçekleşirken Tatilkolikçiler geçtiğimiz günlerde Kapadokya ,Ege,Mardin ve Karadeniz’i gezdiler. 

Geçtiğimiz yıllarda en fazla tur düzenleyen firma olmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Tatilkolik Turizm  işletmecisi Yunus Emre Kaya hepimize büyük geçmiş olsun diyerek başladığı açıklamasında:” 6 Şubat depremi hepimizde derin yaralar oluşturdu.Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,tedavisi devam edenlere şifalar ve geride kalanlara da sabırlar diliyorum.

 Sektörün en genç ve adından en çok söz ettiren firmalarından biri olan Tatilkolik Turizm olarak turlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz Kapadokya ,Ege,Mardin ve Karadeniz turları ile depremzede vatandaşlarımızın bir nebzede olsa mutlu olmalarını görmek bizleri de fazlası ile mutlu etmektedir. 

Yurtdışı ve Yurtiçi turlarımızın yanında kültür turları ve okullara özel düzenlediğimiz turlar öncelikli faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Tatilkolik Turizm TÜRSAB üyesi olup bir seyahat acentesinde bulunması gereken tüm hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu sebepten dolayı da müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına ben ve ekip arkadaşlarım var gücümüz ile çalışıyoruz.Hal böyle olunca da müşterilerimize sunduğumuz kusursuz hizmet neticesinde oldukça memnun bir müşteri kitleri ve tabiki başarıları ile konuşulan bir Tatilkolik Turizm ortaya çıkıyor .Bugüne kadar gezi programlarında bizleri terci eden kıymetli müşterilerimiz başta olmak üzere bizimle irtibata geçen tüm müşterilerimize şükranlarımızı sunuyor,Depremin etkilerini biraz da olsa atabilmek adına turlarımıza katılmak isteyen herkesi gezlerimize bekliyoruz.”dedi. Tatilkolik Turizm iletişim numarası 0 539 780 62 26.