Su İhtiyaçlarını Tek Başlarına Karşıladılar

  • Eklenme Tarihi :17.08.2023 | 00:50
  • Muhabir :

CEVAHİR KARDEŞLER, YARDIMSEVERLİKTE BİRÇOK KURULUŞU GERİDE BIRAKTI

Su İhtiyaçlarını Tek Başlarına Karşıladılar

Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, Hatay’da 6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketinin ardından depremzedelere yardım etmek için seferber oldular.

Özellikle yetim çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayan Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, deprem bölgesinden gelen hiçbir talebi geri çevirmemeye dikkat ettiler.

ÇOCUKLARIN TUTTUKLARI TAKIMLARA GÖRE FORMA DAĞITTILAR

İstanbul’da Cevahir Kuyumculuk işletmesinin sahiplerinden Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, deprem bölgesinde çocuklara, gıda malzemesinden giysiye kadar her türlü ihtiyacı karşıladılar.

Çocukların tuttukları takımların renklerine göre forma dağıtan Cevahir kardeşlerin bugün kadar 370 bin TL dolayında harcama yaptıkları öğrenildi.

AFAD’ın Kırıkhanspor Tesislerinin yanında kurduğu çadırda kalan çocukları yetim ve öksüz çocukları bağrına basan Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, birçok hayırsever kuruluşlarını geride bırakarak, depremzedelerin gönlünde taht kurdular.

DEPREMZEDELERİN SU İHTİYAÇLARINI KARŞILADILAR

Oğuzhan ve Mustafa Cevahir kardeşler, diğer ilçelerde yaşanan susuzluğun aksine Kırıkhan’da depremzedelerin sıcak havada su kuyruğuna girmelerine gönülleri el vermedi ve su ihtiyaçlarını tek başlarına karşıladılar.

Cevahir kardeşlerin deprem bölgesine sağladıkları karşılıksız desteklerin diğer işadamlarına emsal olması istendi. (Haber Merkezi)