Sıcak Havalarda İlaç Gibi Gelen Doğal Meyveli Dondurmalar

  • Eklenme Tarihi :29.08.2022 | 10:53
  • Muhabir :

Yaz aylarının serinleten lezzeti dondurmayı Geleneksel yöntemler ile doğal meyveli biçimde yapan Mehmet Hüsam Fındık usta muhteşem dondurma lezzetleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Sıcak Havalarda İlaç Gibi Gelen Doğal Meyveli Dondurmalar

Yüzde yüz gerçek salep,süt,şeker ve gerçek meyve taneciklerinden yapılan leziz  dondurmaların yanı sıra Dövme dondurmanın en fıstık hali diye tabir edilen Antep Fıstıklı dondurması ve Maraş  Dövme Dondurma lezzetleri ile herkesten tam not almayı sürdürüyor.

1984 yılından bugüne kaliteden ve doğal malzemeden asla taviz vermeden müşterilerine en leziz dondurmayı sunduklarını ifade eden Mehmet Hüsam Fındık  açıklamasında :” Küçük yaşlarda başladığım dondurma işinde günden güne kendimi geliştirerek bugün çok iyi bir usta durumuna geldiğimi gururla söylemek istiyorum. İlk günden itibaren kendim yemeyeceğim bir ürünü asla müşterilerime satmam prensibimden asla vazgeçmeyerek üretimini yaptığım dövme dondurmada Kullanmış olduğum  yüzde yüz gerçek salep,Batıayaz sütü ,şeker ve gerçek meyve tanecikleri ile dondurma çeşitlerimizin  adeta vitamin deposu olduğunu altını çizmek istiyorum.” dedi.

Meyveli Dondurmalara İlgi Yoğun..

Antep Fıstıklı ve Maraş dövme dondurmalarının yanında gerçek meyve taneciklerinden yaptıkları meyveli dondurmalara ilginin yoğun olduğunu belirten Mehmet Hüsam Fındık  :”Karadut,Muz,Limon,Çilek,Yaban Mersini,Damla Sakızı,Karamel ve Kavunlu dondurmalarımızda en kaliteli ürünler ve gerçek meyve tanecikleri kullanılmaktadır. Dondurma imalathanemizde olmazsa olmazımız olan hijyen konusunda asla taviz vermediğimizi vurgulamak isterim.Malzemelerin tamamında yaşanan zam olaylarına rağmen az bir kar ile müşterilerimize uygun fiyatlar sunmak adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.Bizim müşterilerimiz en kaliteli dondurmayı en uygun fiyatla tüketmektedirler.Aynı zamanda yine bize özel olan sosumuz da herkes tarafından beğenilmekte olup tüm dondurma çeşitlerimizde özel sosumuz talep edilmektedir.Gece 02:00 saatine kadar Vali Göbeğinde faaliyet gösterdiğimiz Ürgen Büfemize muhteşem dondurma lezzetlerimizi tatmak üzere herkesi bekliyoruz.”dedi.

Aynı zamanda erken sipariş verilmesi halinde evlere servis yapılabilen Ürgen Büfe’nin iletişim numarası 0 537 228 86 96. (TALİP KÖLEOĞLU)