Serinyol’un Gözde Mekanı: Katmerci Hasan Usta - Hatay Gazetesi

Serinyol’un Gözde Mekanı: Katmerci Hasan Usta

  • Eklenme Tarihi :19.12.2023 | 08:36
  • Muhabir :Haber Merkezi

Damak çatlatan muhteşem tatlı lezzetleri ile marka haline gelen,Asrın felaketi sonrası Arsuz’da açtığı şubesine ilave olarak Serinyol’da açtığı kampüs şubesi ile hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Serinyol’un Gözde Mekanı: Katmerci Hasan Usta

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesi karşısında bulunan Zülüflühan mahallesi Şefik Seyfettin bulvarı no 1/2  adresinde faaliyet gösteren Katmerci Hasan Usta alanında en iyi ustalar tarafından yapılan Katmer, Künefe, Lokma-la, Fıstıklı Burma Kadayıf, Hasır Kadayıf, Fıstıklı Basma, Kaymaklı Belluriye, Hamburger Basma, Katmer Waffle, Waffle, Fıstık Ezmesi,Dilim pasta,Soğuk baklava,Midye baklava   ve KHU Special lezzetleri ile hizmete kaldığı yerden devam eden Katmerci Hasan Usta muhteşem lezzetleri ile kısa sürede gözde mekanlar arasında yer almayı başardı.
Katmerci Hasan Usta olarak şube sayılarını arttırmaya devam ettiklerini ifade ederek sözlerine başlayan başarılı işletmeci Sadık Açıkel yaptığı açıklamasında :” Arsuz şubemizden sonra Serinyol’da açtığımız kampüs  şubemiz yeni konsepti ile hizmete devam etmektedir. Alanında en iyi ustaları ve çalışanları bünyesinde bulunduran müşteri memnuniyeti ve hijyen konusunda asla taviz vermeyen  Katmerci Hasan Usta ilk günkü kaliteli sunumları  ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm tatlı sunumlarımızın müşterilerimizin gözleri önünde canlı performans ile yapıldığı bölümüzün yanında yine ürünlerimizi sergilediğimiz geniş vitrinimiz  ve ferah oturma alanlarımız Serinyol’da   bizleri yalnız bırakmayan müşterilerimizden geçer not almıştır. Katmer, Künefe, Lokma-la, Fıstıklı Burma Kadayıf, Hasır Kadayıf, Fıstıklı Basma, Kaymaklı Belluriye, Hamburger Basma, Katmer Waffle, Waffle, Fıstık Ezmesi,Dilim pasta,Soğuk baklava,Midye baklava   ve KHU Special lezzetlerimiz tatlı tutkunlarının yoğun ilgisini görmektedir.Herkesi bu muhteşem lezzetleri tatmaya bekliyoruz.”dedi.
Tutkunu oldukları Katmerci Hasan Usta lezzetlerini Serinyol’da bulmaının mutluluğu içerisinde olduklarını  belirten müşteriler hiç birini ayırt etmeden beğendikleri KHU lezzetlerini kendilerine sunan Katmerci Hasan Usta İşletmecisi Sadık Açıkel ve güler yüzlü personellerine teşekkür ettiler.