Şam Tatlısı Hataylıların vazgeçilmezi - Hatay Gazetesi

Şam Tatlısı Hataylıların vazgeçilmezi

  • Eklenme Tarihi :31.03.2024 | 21:05
  • Muhabir :Haber Merkezi

Şam Tatlısı Hataylıların vazgeçilmezi

 

Asrın felaketi 6 Şubat depremini ağır kayıplarla yaşamalarının ardından kendi imkanları ile yediden hizmete başlayan Güleroğlu Baklava, Muhteşem tatlı lezzetleri ile tam not almayı sürdürüyor.  Fıstıklı tereyağlı baklava, Muska dilimi, Kuş gözü, Dilber  dudağı, Bülbül yuvası, Şöbiyet, Kuru baklava, Havuç dilimi, Fıstık sarması ve Özel baklava çeşitleri ile tatlı tutkunlarının adresi olan işletme aynı zamanda Şam Tatlısı sevenlerin akınına uğruyor.

Şam Tatlısı konusunda çok iyiyiz diyerek sözlerine başlayan Güleroğlu Baklava işletmecilerinden Sabahaddin Güler açıklamasında:” İşletme olarak Kurucumuz Mehmet Güler ile başlayan tatlı yolculuğumuzda 6 Şubat tarihine kadar sektörde zirvedeki yerimizi korumanın haklı gururunu yaşadık .Asrın felaketi sonrasında maalesef eski şubelerimizde olmasa da konteyner şubelerimizde müşterilerimize hizmet adına var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Alanında deneyimli ustalarımız tarafından yapılan tatlı çeşitlerimiz Fıstıklı tereyağlı baklava, Muska dilimi, Kuş gözü ,Dilber  dudağı, Bülbül yuvası, Şöbiyet, Kuru baklava, Havuç dilimi, Fıstık sarması ve Özel baklava çeşitlerimiz aynı lezzeti ile menülerimizdeki yerini almaktadır.

Şam Tatlısı bizim için özel bir kalem. Nostaljik bu lezzeti ilk yapan işletmelerden biriyiz. Herkes tarafından sevilen bu tatlı her daim menümüzde orijinal hali ile yer almıştır. Ve aynı zamanda en kaliteli malzemeleri kullanarak yaptığımız Şam Tatlımız talepler doğrultusunda geleneksel yöntem olan dilim olarak da sunulmaktadır.Bizde satışların büyük çoğunluğu kilo ile olmaktadır. İçerisinde bulunduğumuz Ramazan Ayı dolayısıyla Şam Tatlısı satışlarımızda ciddi bir artış yaşanmaktadır. Ve en önemlisi her şeyin fiyatının arttığı son dönemde kilosu 120 TL olan uygun fiyatı ile herkesin alabileceği bir tatlı durumundadır.

Şam Tatlımız ve tüm tatlı çeşitlerimiz için herkesi Güleroğlu Baklava şubelerimize bekliyoruz. Sipariş telefonlarımız 0 535 685 85 04 -0 536 222 20 80.”dedi.

Şube1: Köprübaşı şubesi yeraltı çarşısı yanı,

Şube2: Harbiye yolu üzeri Kalyon kafe yanı konteyner ziraat bankası ve şok market karşısı,

Şube3: Yayladağı yolu üzeri  sofular mahallesi,

Şube4: Artes hotel karşısında  Orhanlı köprüsünün bitişiğinde çekmece 3 çarşısı Köşe başında,

Şube5: Samandağ yolu üzeri Güney söğüt çarşısında,

Şube6: 75.Yıl bulvarı şubesi Akkent sitesi karşısı.