Salim Bıçakçılık Faaliyetlerine Start Verdi

  • Eklenme Tarihi :13.06.2023 | 12:58
  • Muhabir :

Bölgemiz bıçakçılık sektörünün başarılı firmalarından olan ve 6 Şubat depremi ile çalışmalarına zorunlu bir biçimde ara vermek zorunda kalan Salim Bıçakçılık yaklaşan Kurban Bayramı öncesi faaliyetlerine start verdi.

Salim Bıçakçılık Faaliyetlerine Start Verdi

İşyerlerinin büyük zarar görmesi sonucu Demirciler Çarşısında çalışmalarına devam eden firma kısa bir süre sonra Sebze Hali civarındaki çarşıda hizmet vermeye devam edecek.

Çok büyük acılar yaşadık diyerek sözlerine başlayan Salim Bıçakçılığın  üçüncü kuşak işletmecisi Necati Kamburoğlu açıklamasında:” Öncelikle hepimize büyük geçmiş olsun.Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,Tedavisi devam eden depremzedelerimize şifalar bizlere de sabırlar diliyorum.

Antakya Sebze Hali yanında 9.Sanayi caddesinde faaliyet gösteren işletmemizde uzun yıllar kusursuz bir biçimde müşterilerimize hizmet verdik. Yaşanan felaket sonrası zorunlu olarak iş yerimizi bırakmak zorunda kaldık. Yaklaşan kurban bayramı öncesi müşterilerimizin yoğun talepleri doğrultusunda Demirciler Çarşısındaki işyerinde faaliyetlerimize başladık şükürler olsun.

Büyük Dedem ve işletmemizin kurucusu  Salim Bey'den oğlu babama ondan da bana teslim edilen işletmemizde Üç kuşaktan bu yana yaptığımız bıçakçılık mesleğimizde halkımıza her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. Çin’den getirilen ucuz bıçaklar karşısında asla kaliteden taviz vermeyerek en iyi bıçakları müşterilerimize sunmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Kendi imalatımız olan bıçaklarımızın yanı sıra vatandaşlarımızın getirmiş olduğu bıçakları bileyerek Bayrama yetiştirmek için yuğun çaba harcıyoruz. Görmüş olduğumuz yoğunluk karşısında tam kadro olarak Bayrama kadar  çalışma kararı aldık. Kurban kesilirken bıçağın keskin ve kaliteli olması en önemli  konudur. İşte bu yüzden kaliteli malzeme kullanarak ürettiğimiz paslanmaz bıçaklarımız uzun yıllardan bu yana ilgi görmektedir.

Uygun fiyat politikamızdan vazgeçmeyerek hizmetimizi sürdürdüğümüz işyerimize herkesi bekliyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)