Rekor Nizamettin Özkan İlkokulu’dan Geldi

  • Eklenme Tarihi :16.12.2022 | 15:17

Emeği geçen tüm velilerimize, bağış yapan yada yapmak üzere okulumuza gelen kan bağışçılarımıza, geleceğin kan bağışçısı öğrencilerimize ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim

Rekor Nizamettin Özkan İlkokulu’dan Geldi

Hatay İl Milli eğitim Müdürlüğü ve Kızılay işbirliği ile hayata geçirilen “Okulumda KANpanya Var” kan bağışı kampanyası okullarda hız kesmeden devam ederken Antakya Nizamettin Özkan İlkokulu’ndaki kan bağışı programında 142 kan bağışıyla rekor kırıldı. Gün boyu Antakya Nizamettin Özkan İlkokulu’nda devam eden program Okul Müdürü S. Barış Arslan ev sahipliğinde gerçekleşirken yoğun katılım ile gerçekleşen “Okulumda KANpanya Var” kampanyasına Memur-Sen Hatay  İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı İsmail Bayrakdar , Antakya Nizamettin Özkan İlkokulu Okul Aile Birliği, Öğretmenler ve Veliler katıldılar.

Kızılay’ın deneyimli doktorları ve görevlileri nezaretinde gerçekleşen “Okulumda KANpanya Var” kampanyasında kırılan rekor Okul yönetimi, Okul Aile Birliği ve Velilerde büyük mutluluk yarattı.

Antakya Nizamettin Özkan İlkokulu Müdürü S. Barış Arslan yaptığı açıklamasında:”142 kan bağışıyla okulumuz bugün Antakya’da en çok kan bağışı yapılan okul olmuştur. Emeği geçen tüm velilerimize, bağış yapan yada yapmak üzere okulumuza gelen kan bağışçılarımıza, geleceğin kan bağışçısı öğrencilerimize ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ümidimiz rekorumuzun en kısa sürede diğer okullar tarafından kırılarak  yeni hayatlar kurtarmaya vesile olunması.” dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)