Pişirimde Açılışa Özel Fiyatlı Kampanya

  • Eklenme Tarihi :15.12.2022 | 11:01

Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde hafta sonu mangal keyiflerinden vazgeçemeyenler soluğu pişirim evlerinde alıyorlar.

Pişirimde Açılışa Özel Fiyatlı Kampanya

 Kısa bir süre önce açılan ve alanında deneyimli ustaları tarafından pişirim hizmeti de veren Ömer Faruk Döner&Kebap Salonu  açılışa özel uygun fiyatlı pişirim hizmeti ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.Et,Tavuk ve Balık konusunda pişirim hizmeti veren işletme sevdiğiniz lezzetleri sofranıza zahmetsiz bir biçimde hazırlıyor.

Döner ve kebap çeşitleri ile fark yaratmayı hedefleyerek girdikleri sektörde kısa sürede görmüş oldukları ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Ömer Faruk Döner&Kebap Salonu  İşletmecisi Sibel Ay yaptığı açıklamasında:” İşletmemiz Döner ve kebap çeşitlerinin yanı sıra pişirim hizmetinde de iddialı olduğunu gözler önüne sermeyi başardı.Alanında uzman ustalarımızın nezaretinde yapılan pişirimler müşterilerimizden tam not almayı başardı.Pişirim yaptığımız kebap çeşitlerimizin yanında muhakkak zerzevat sunumumuz olmaktadır. Aynı zamanda yine ustalarımızın hünerli ellerinden hazırlanan soğuk mezelerimizde talep edilmesi halinde en leziz halleri ile servis edilmektedir. Fiyatlarımızın açılışa özel olduğunu bir kez daha yinelemek isterim. Haftanın yedi günü gece 01:00 saatine kadar faaliyet gösteren işletmemize herkesi bekliyoruz.”dedi.
Almış oldukları pişirim hizmetinden son derece memnun olduklarını söyleyen müşteriler kusursuz hizmetleri ve uygun fiyatları ile hizmette olan Ömer Faruk Döner&Kebap Salonu  ekibine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.
Aksaray mahallesi Mehmet Kafadar caddesi Funda apartmanında (Eski Hatsu Karşısı) faaliyet gösteren Ömer Faruk Döner&Kebap Salonuna 0 539 433 70 31 ve 0 539 433 60 31 nolu telefonlardan sipariş verebiliyorsunuz. (TALİP KÖLEOĞLU)