Piknikçilerin Gözde Mekanı: DOĞA AİLE PİKNİK YERİ

  • Eklenme Tarihi :03.06.2022 | 09:44

Gülderende faaliyet gösteren doğal kahvaltı lezzetleri ,Kendin pişir kendin ye olanağı ve uygun fiyatları ile vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Gülderen Doğa Aile Piknik Yeri yaz sezonuna hızlı giriş yaptı.

Piknikçilerin Gözde Mekanı: DOĞA AİLE PİKNİK YERİ

Yeşilin her tonunu bulabildiğiniz mekanda ailelerin çocuklarını gönül rahatlığı ile oynatabildiği,Şehir merkezine yakın konumu ve yaz sıcaklarında serin  havası ile  herkesin tercih ettiği Gülderen Doğa Aile Piknik Yeri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda en çok tercih edilecek mekanlardan biri olacağının sinyallerini verdi. Doğal kahvaltı lezzetleri ile ün yapan Gülderen Doğa Aile Piknik Yeri son yıllarda  akşam üzerleri kendin pişir kendin ye modelini tercih edenlerinde yoğun ilgisini görmesinin yanında gece ışıl ışıl eşsiz manzarası ile huzur veren bir mekan olarak da çıkıyor karşımıza.

 

Doğa Aile Piknik Yeri’nin genç işletme sahibi Cuma Dönmez, aile üyeleri ile konuklarına en iyi, hijyenik hizmeti verebilmek adına el birliğiyle birlikte çalışıyorlar. Bu güzel mekân sevdikleri ile hafta sonu kahvaltı keyfi yapmak isteyenler için iyi bir seçim. Samimi ve güvenli bir ortamda çocukların gönül rahatlığıyla koşturup, oynayacağı yeşil alan fazlasıyla mevcut. Doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltı çeşitleri, özellikle tereyağında yumurta ve katıklı ekmeği ile müşteri memnuniyetinden duydukları mutluluğu dile getiren işletme sahibi Cuma Dönmez, bölgede en zengin kahvaltı sunumunu sunduklarını belirtti.Dönmez ayrıca piknik yapmak isteyenlerinde son dönemde oldukça yoğun bir biçimde mekanlarını tercih ettiklerini belirterek gecenin ilerleyen saatlerine kadar oturan müşterilerinin  Gülderen'in serin havası ve alanında deneyimli ekip arkadaşlarının kusursuz hizmetlerinden son derece memnun kaldıklarını belirterek kasım ayına kadar devam edecek sezonda herkesi işyerlerine beklediklerini söyledi.

Doğa Aile Piknik Yeri’nin müdavimi olan müşteriler oldukça keyifli zamanlar geçirdikleri mekanın işletmecilerine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. (TALİP KÖLEOĞLU)