Öztoprak’ta Yeni Yıl Mesaisi Başladı

  • Eklenme Tarihi :06.12.2022 | 11:52

Geçtiğimiz yıl yeni yıl öncesi başlattığı Noel Baba ile paket servisi ile fark yaratan Öztoprak Pastanesi gelen yoğun talep karşısında sayılarını daha da arttırdığı Noel Babalar ile yeni yıl mesaisine başladı.

Öztoprak’ta Yeni Yıl Mesaisi Başladı

Paket servislerinde renkli görüntüler oluşturan Öztoprak Pastanesi birbirinden şirin sevimli kahramanları bulundurduğu kadrosuna eklediği Noel Babalar ile bu yıl da yılbaşı servislerine damga vuracağının sinyallerini verdi. Amaçlarının çocukları bir nebzede olsa mutlu etmek olduğunu söyleyen Öztoprak Pastanesi yöneticileri,Gördükleri yoğun ilgi ve aldıkları olumlu dönüşler ile ne kadar doğru bir faaliyete imza attıklarına şahit olduklarını söyleyerek 30 Aralık gecesine kadar Sevimli Kahramanlar ile birlikte Noel Babaların servise devam edeceğini söylediler.

Arge birimleri  ile yaptıklerı  çalışmalar neticesinde bu yılda  30  Aralık günü bütün servisleri Noel Baba kıyafetli servis elemanlarına yaptırma kararı aldıklarını söyleyen Öztoprak Pastanesi İşletmecisi Ayhan Öztoprak ,Geçtiğimiz yıl  deneme amaçlı gerçekleştirdikleri birkaç servisin sosyal medya hesaplarında paylaşılması neticesinde Yemek Sepeti ve telefonla siparişlerde “Noel Baba ile bizde servis istiyoruz” mesajlarının yoğunluğu neticesinde tam gaz Noel Baba kıyafetli dağıtım elemanları ile hizmete devam ettiklerini belirtti. Öztoprak ayrıca çocukların son derece eğlendikleri bu olayda dağıtım elemanlarının da son derece keyif alarak güle oynaya servislere çıktıklarının altını çizerek Noel Baba ile yapılan servislerde hiçbir ek ücret alınmadığını bu faaliyetin tamamen Öztoprak müşterilerine bir jest olduğunu söyledi.

Çocuklar kadar büyüklerinde mutluluklarına şahit olduklarını söyleyen Öztoprak Pastanesinin Noel Baba kostümlü servis ekibi ; “ Bizi gören herkes mutlu oluyor.Bu güzel görüntüler karşısında tabiki bizlerde keyif alıyoruz yaptığımız işten. Sadece gittiğimiz aileler değil bizleri bu kıyafetler ile gören herkes bize ilgi gösteriyor ve bizimle fotoğraf çekilmek istiyorlar. Bu güzel aktivite ile müşteri sayımızda arttı. Yenilik yapmanın ne denli başarılı olduğunu bu faaliyetimiz ile bir kez daha görmüş bulunuyoruz. Herkesin yeni yılını şimdiden kutluyor sağlık,mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyoruz.”dediler. (TALİP KÖLEOĞLU)