ÖZKAN HUKUK BÜROSU HİZMETE GİRDİ

  • Eklenme Tarihi :09.09.2022 | 10:09

Ankara’da 5 yıldır hukuk alanında mesleğini icra eden Av. Öznur Özkan, doğum yeri olan Samandağ İlçesi’nde yeni açtığı Özkan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu vatandaşların hizmetine girdi.

ÖZKAN HUKUK BÜROSU HİZMETE GİRDİ

Ankara’da 6 yıldır hukuk alanında mesleğini icra eden Av. Öznur Özkan, yıllar sonra memleketi olan Samandağ İlçesi’nde Cumhuriyet Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi Işık Apartmanı No:1 adresinde Özkan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nu açarak hizmet vermeye başladı. Geçtiğimiz hafta içerisinde yoğun bir katılımla hizmete giren Özkan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun açılış törenine Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, Hatay Barosu Başkanı Av. Cihat Açıkalın, STK Başkanları ve Temsilcileri, Avukatlar, Özkan Ailesi ve yakınları ile birlikte çok sayıda vatandaşlar katılım gösterdi.

 

Açılış töreni öncesinde kısa bir konuşma gerçekleştiren Hatay Barosu Başkanı Av. Cihat Açıkalın, “Avukatlık mesleğine katılan her meslektaşımız bizim gücümüz ve değerimizdir. Mesleki sorunların çözümü konusunda meslektaşlarımızla her zaman dayanışma içerisinde olacağız. Avukatlık mesleğini kendi memleketi olan Samandağ’da yapmaya karar veren genç meslektaşımız Av. Öznur Özkan’ı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Özkan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Samandağ halkına hayırlı olsun.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından açılış törenine katılım gösteren ilçe protokol üyeleri tarafından Cumhuriyet Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi Işık Apartmanı No:1 Samandağ adresinde hizmet verecek olan Özkan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun açılış kurdelesinin kesilmesiyle birlikte hizmet vermeye başladı. Özkan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Sahibi Av. Öznur Özkan, açılış törenine katılım gösteren başta ilçe protokol üyeleri olmak üzere tüm davetlilere teşekkür etti.(Haber Merkezi)