ÖZEL REAKSİYON KİŞİSEL GELİŞİM KURSU İLE BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN!

  • Eklenme Tarihi :25.05.2022 | 11:22
  • Muhabir :

Antakya Cebrail Mah. Faaliyetlerine başlayan Özel Reaksiyon Kişisel Gelişim Kursu tecrübeli ve dinamik kadrosu ile eğitimde fark yaratmaya talip.

ÖZEL REAKSİYON KİŞİSEL GELİŞİM KURSU İLE BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN!

“Tek Bir Doğru Geleceği Belirler “ sloganıyla yola çıkan kurum, rehberlik çalışmaları, kişiye özel ders çalışma programları, yeni nesil soru çözüm teknikleri, güçlü  yayın desteği ve profesyonel  ekibi ile dikkat çekiyor. Kurum müdürü  Müge Mirioğlu Cemali ,gazetemize yaptığı açıklamada tüm sınıf seviyelerinde öğrencilerimizin en üst düzeyde kaliteli eğitim ile ulaşmak istedikleri hedeflere kararlılıkla yürümelerini sağlayacağız dedi.

 

Eğitim öğretimin uzun soluklu bir süreç olduğunu dile getiren  Mirioğlu Cemali, bu süreçte etkin öğrenme , kişiye özel programlar, rehberlik faaliyetleri, kaliteli yayın desteği, kaliteli deneme sınavları ile geleceğimiz olan öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacağız dedi.

Kurum müdürü  Müge Mirioğlu Cemali,  bu süreçte bizimle  yürümek isteyen öğrenci velilerine  yönelik avantajlı fiyatlar sağladıklarını dile getirdi. 1 Hazirana kadar erken kayıt avantajları devam etmektedir şeklinde açıklama yapan kurum müdürü Mirioğlu Cemali, hedefi olan ve kurumun kaliteli eğitiminden faydalanmak isteyenleri kuruma davet etti. (TALİP KÖLEOĞLU)