ORTADOĞULULAR AİLESİ İLE GÜÇLENİYOR

  • Eklenme Tarihi :19.11.2023 | 16:32
  • Muhabir :Haber Merkezi

Antakya'nın Eğitimdeki Güçlü İsmi İbrahim Bayırlıoğlu, Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıyla Yeniden Yükselişte

ORTADOĞULULAR AİLESİ İLE GÜÇLENİYOR

Antakya'nın tanınmış isimlerinden İbrahim Bayırlıoğlu, kendi kurduğu ÜÇGEN EĞİTİM KURUMLARI ile Antakya’da eğitimdeki zirvesine ulaşmış adından söz ettirmişti.  6 Şubat depreminin ardından Antakya’da ki iki kurumundan birinin yıkılması ve diğerinin büyük zarar görmesi sonucunda,  yaşadığı zorlu süreci bir an önce eğitime hizmet ederek atlatmaya çalışmış, kariyerine Ankara’da devam etme kararı almıştı. Bayırlıoğlu, kariyerine Ortadoğulular Eğitim Kurumları'nda eğitim ve PDR Direktörü olarak devam ediyor.

 

Ankara'nın en güçlü eğitim kurumunda görev alan Bayırlıoğlu ve ekibi, Yirmi sekiz tanesi Ankara’da biri İstanbul biri batman biri Kırşehir ve biri Hatay’da olmak üzere şimdilik sadece otuzdört şubeye ulaşan Ortadoğulular Ailesi'nin Hatay şubesinin açılmasına öncülük ederek, Hatay'da eğitimin kalitesini artırmak için çaba harcıyor. Bayırlıoğlu, bu süreçte Antakya'nın misafirperver kültürünü ve aile sıcaklığını bu ailede bulduğunu belirterek, yönetim kurulu başkanı Sayın Ümit Cenik ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte bu ailede olmamın kendisini iyi hissettirdiğini ifade etti.

Bayırlıoğlu, "Antakya insanı misafir olmaya değil misafir etmeye alışmış bir millettir. Başta Sayın Ümit Cenik olmak üzere, çalışma arkadaşlarım bana kucak açarak aileleri arasına aldılar. Bu ailenin bir parçası olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, umarım ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI eğitiminin amiral gemisi olmaya devam ederek eğitimin nabzının attığı yer olma yolundaki kararlığından asla vazgeçmez. Ve Umarım bu birliktelik uzun yıllar sürer” şeklinde konuştu.

Ümit CENİK liderliğindeki Ortadoğulular Eğitim Kurumları, eğitimde kalite ve başarıyı artırma yolundaki çabalarını sürdürerek, Başta Ankara'da, Hatay’da Kırşehir’de İstanbul’da Batman’da  olmak üzere tüm Türkiye’de  güçlü bir eğitim izi bırakmayı amaçlıyor.